je stale mozne rusom odpustat za oslobodenie kolko kryvdy u nas narobili kolko zivotov znicili??? co myslite??? gasper rozprava ze nemci by nas znicili . len gasperko zabudol ze sme do 1944 boli fasisticky protektorat.. takze nejako nesedia tie reci ... mam pocit ze okrem toho ze sme vzdy stali na nespravnej strane nam aj tak najviac znicili krajjinu rusi

