ty si pekne ubohy clovek .. ale o ficinovciach je to jasne.. tupe ovce bez charakteru
ty si pekne ubohy clovek .. ale o ficinovciach je to jasne.. tupe ovce bez charakteru
ale ved to on ma rad zlocincov .. jedne je obzalovany a je podpreseda parlamentu dalsi je odsudeny a prepusteny na slobodu .. dalsia dva krat odsudena zastava funkciu statneho byvania ehhehe .. takze bude medzi svojimi
rusacik .. a kto by na tebe robil .. socialne davky ti budu z coho platit ked vsetci odidu .. myslis ze rus ti bude posielat miliony ako to robi EU??? alebo si myslis ze ficina a faligula postavi vilu v chorvatsku aj tebe?
nikto nechce rozdelovat rusko .. tento komunisticky narativ si nechaj pre tvojich rusov doma.. rusky pes sa rozpada sam jeho pricinenim .. uz nam daj pokoj tym ruskym rozpadanim .. a jedna vec CSSR doslali na kolena rusi .. a komunisticky rezim .. ak nevies ako tak ti poviem kym svet podnikal a obhodoval slobodne Cssr malo uzavretu ekoomiku .. chudobnelo a kym zapadne krajiny bohatli lebo mali volny trh tak u nas bula stagnacia. a ked padol komunizmus tak pre bohate firmy bol nakup nasich statny&ch podnikov lahoda.. a nie nemoze za to zapad ,. moze za to komunizmus a komunisti ako je ficina
bohuzial tuto hanbu nam nie jedne ale cela vlada robi
nie demokracia ma jasne pravidla ako vsetko .. len hupaci si myslia ze ked je demokracia tak mozu vsetko .. a to je rozdiel nie nemoze hajlovat kedy sa ti zachce a nie nieje tvoje pravo klamat a zavadzat verejnost to nieje demokracia..
buduci dochodcovia sa mozu podkovat hlupim terajsim dochodcom a tejto hlupej vlade ktora robi volebnu korupciu za to ze slovesnko upada.. slovensko ma chore podnikatelske prostredie chore 13 dochodky a choru vladu
demokracia nie je co si myslis... :)))))
viec co je najlepsie.. ze ludia ako si ty . vnimaju putle ra a lukasenka ako nieco dobre.. ale v ich rezime by nedokazal zit... vies tu si mal dodrziavat jednoduche pravidla pocas covidu a uplakal si sa cely.. tam by si nemohol mat svoj nazor co by si spravil .. grcko .. a priznam sa volil som Caputovu . lepsieho prezidenta sme este nemali ... Simecku nevolim .. na rozdiel od teba mam zdravy rozum a sam sa rozhodujem ... ty volis klamara pepegrinu a klamara podvodnika a zlodeja. ficinu
ovca je uzitocny idiot..
viete preco teraz klesa cena ropy a pôynu? lebo eu dokaza stabilizovat trh .. to by sa uzastnemu slovesnku nikdy nepodarilo .. a rus by nas zodral z koze.. v daka eu nie sme na totalnom dne skde by aj nasa mena devalvovala tak ze ficina by uz ani ten maslovy rohlik nemohol nikomu napchat do ust ako chcel . ten zradca
vyjadrenie slovenska nieje zalozene na nicom len na oddanosti ruskemu psovy ktory nas hocikedy moze vydierat.. nieje od rusa ani lacna ropa ani lacny plyn . to len pat kan ficina sa pcha zadse do ruskeho zadku ... slovaci zase stoja na opacnej strane spravneho rozhodnutia
:)) generator. nahodnych zakonov :))))) aspon si nastuduj co je hanobenie narodneho symbolu .. a pre info NAKA uz nieje... :))))
preco tomuto klamarovi dava este niekto slovo?
je sloboda.. ak hrac nechce hrat nema ho kto nutiti ak sa k hracom chovate roky ako k odpadu neratajte ze hned utekaju do repre.. ak sa stat chova tak ze narodna hrdost ide bokom tak sa necudujte. slovensko je vsetko mozne len nie stat na ktory sa da byt hrdy. aj dnesna politika to dokazuje
a co je na tom . co ty chces povedat?? zomrel bola to jeho volba pomahat vojensky ukrajincom . to je nejaka senzacia? alebo to beries ze sa nato zapojilo do vojny :)!))))))))))) mentalny atlet
hmm . ako to ? myslis ze by sa nenasiel niekto kto ma plne zuby vrazdenia na ukrajine a nechcel by sa pomstit? ci ako to myslis.. nechapem .. povedz nam
ty si sa narodil ako klamar alebo si sa tam vypracoval
kolko krat dokola to iste.. ja nepodporujem izrael .. a nie nesuhlasim z vrazdenim v gaze.. ale ty si taky chudak ze s rusom suchlasis a ked nemas co povedat vytiahnes acohentizmus.
ty si generator nahodych tresnych cinov)?:))))))
Odporúčame