Máme nízke platy, sťažujú sa Slováci. Koľko zarobíte u veľkých zamestnávateľov? Niekde dostanete aj vyše 2-tisíc eur
nebud agresivny... priocana marazmu je sluby ktora su nesplnitelne a teda. lacna ropa lacny playn lacne potraviny... bez toho aby boli ine opatrenia .. namiesto toho zvysenie dani a poplatkov.. samozrejme ze ti plat nikto nezvysi ked su vydaje na stat vyzsie a vyzsie... ak to nechapes tak potom si asi pometeny ty.. pretoze cim viac zatazujes podnikatela tym menej zarobis . a odkedy ficina vladne je to horsie a horsie . a ak ti ako priklad nestaci tento roka pol tak potom uz neviem .. za 30 rokov v eu vladol ficina polovicu .. a od eu sa len vzdalujeme. ale podla teba je na vine napriklad matovic.. lebo ten vladol 3 roky.. pocas covidu . vojny a energo krizy. :)))) ovca papaj