nevies . to je dobre doverovat ruskemu prasatu
nevies . to je dobre doverovat ruskemu prasatu
zapadne krajiny vybodovala demokracia a sloboda . nie autokracia... kto tomu nechape je odsudeny za biedu ,... staci sa pozriet kam smeruju krajiny ako madarsko slovensko . rusko bielorusko severna korea. a teraz aj amerika.:)))))
ty si myslis ze rusom zalezi na nejakom slovensku . uz sa ztoho preberte konence.. rus ma nahaku svojich bratov ukrajincov a nie nejakeho sibnuteho slovaka...
rus finov nenapadne... ale slovensko moze . tu by ste rusa vitali ako na prveho maja..
my sa bat nemusime :)))) oprava
my sa byt nemusime.. tu je viac rusov ako v rusku
takto sa distancuje od vlady bez strachu a verejne.. niko im nic nespravi .. to nieje rusko ..
ta korupcia ktora ja na slovesnku je zavaznejsia ako v celej eu .. a to sme dedina na lazoch
tak pokracuj dalej a ostan tam . nevracaj sa. .. ale viem ze vychodnar ma najradcsej bratislavu :))))
mali sme statnu bank devin .. meciar vytiahol rusky dlh a potom ju polozil :))))
ak by socialny netvor ficina chcel aby ste sa mali dobre davno su statne banky a poistovne v zisku :)))) ale co je statne je v stratach
dufam ze vsetci dezolati nakupili
ale sedis v bratislave na vychod nejdes coo ?
a genocida 107 mrtvych je uz zabudnuta??? to vam nevadi komunisti smradlavi
aby si vedel ze korupcia je nam blizsie ako sa zda a netreba plakt ze ukrajina za vsetko moze ked slovak kradne podplaca a zneuziva rovnako ako ti na ktorych ukazujete .. si myslite ze ste nieco viac. -- pritom ste spodina sveta
gratulujem . cize povedal uplne nieco ine :))))))) hlupaci ako ty tomu tieskaju nechapu ze jemu je to jedno on je davno za vodou . ale ty bude zit ako opica
kym rus bude ohrozovat europu treba ho uplne vyhnat .. nech obchoduje na vychode
zacneme zbrojit to pomoze ved to hovorite o rusoch . ze sa maju lepsie odkedy su sankcie
europa musi pouzit vsetky ruske peniaze na svoju obranu ..ak bude chciet rus obchodovat v eu tak 25% dan .. kazdy rusky obcan v eu da bio vzorku aby sa vedelo kde sa nachadza .. :))))) neznasaju zapad nech sem nechodia
a ako to povedal?
Odporúčame