nikto si nerobil nadeje len nech dovladnu.. ten bordel neuprace uz nikto po nich .. dakujeme dezole
nikto si nerobil nadeje len nech dovladnu.. ten bordel neuprace uz nikto po nich .. dakujeme dezole
estokovic . priprav paniaze na odskodnovanie policajtov.. :))) saso
precitaj si clanok hlupana
ano je mi jasne ze tym ukrajincom zavidis tu vojnu .. klasicky slovak
a ty si co spravil??? preco si nesiel pomoct tomu cloveku .. ??? mal si to dievca chytit a zavolat policiu .. hrdina. na internete
akoze nemaju pravo . ved na zaklade nieco su v krajine.. ze ano .. ty vies o prave tak asi nic.. dufam ze mas vystudovane google pravu . 2 stupen
cital si clanok asi nie... vedel by si ze to bolo v cechach a o ziadny bordel neslo . ale nevadi .. aj hlupaci musia mat pravo sa vyjadrit
kto veri putinovi je odkazany na zanik :)))
no lepsie ako stary hlupy... vidime kde ste tuto krajinu dostali... hlupy dochodca co o svete nic nevie
neplackaj . rusacik ..
kupovanie poslancov heheh e. dezolatikom nevadi
orban je pat kan
to je slovensko .. miname viac ako ine staty a vsetko u nas je 3krat draksie ako v zahranici .. a potom . to tak vyzera ficinova 14 rocny vlada na slovensku.. dankove ministerstva a dotacia na halu ktoru ma sukromnik hehe .. slopanistan
takze treba policjtov vysetrovat to je tak slovenske.. uz je strestne stihany. tak to da sygnal ze ked budete potrebovat policajta aby vasochranil vykasle sa na vas snad sa neda koli vam zavriet. aj tak neznasate policiu
co si trump myslel .. )) on vedel co ide robit. ziadny mier. ale posilnenie usa a + podpora ukrjainy :)))) moskva je tahana za nos ako europu tahal puter za nos ze nezautoci :))))
nefnukaj toto je vasa retorika... toto bol vzdy vas argument tak papaj .. sa smejem ako sa jedujete heheh e.. :)))))) papajte svoju kasicku
nepo kakaj sa lebo ti cievka praskne..
ale fico je je muz z buducnosti .. na titanovej kostra ma biologicku kozu .. :))))
mam pocit ze ludia zacinaju byt agresivnejsi . to bude tym ako je aj vlada agresivna dakujeme vlade ze nici spolocnost
tento kvikot dezolatov je ako balzam na dusu
Odporúčame