cize fico bude 4 roky len riesit? a slovesnko je kde.. nic nespravil len zdrazuje... to je cele . a smaozrjeme si dohadzuju ksefty a oslobodzuju svojich ludi
cize fico bude 4 roky len riesit? a slovesnko je kde.. nic nespravil len zdrazuje... to je cele . a smaozrjeme si dohadzuju ksefty a oslobodzuju svojich ludi
to je statnik .. :)))))) same vyhrazky . ultimata. a zastrasovanie.. preto je na slovensku spolocnost uplne znicena
pocas tejto vlady sa na funkciach nejako casto menia ludia .. a to nie len v dukle. :)))) to je ta stabilita
takto to dopada ked sa k moci dostavaju blazni.. vetko nicia. a mame dokaz ... Orban Putin . Ficina.. Trump.. dezole oslavovali trumpa a teraz placu .. taka klasika
:))))) tak ty si ma tymto dostal :))))) ale chapem to ako ironiu tak . inak to nieje mozne chapat
uz ma to nebavi pisat vam . otvor si statisticky urad a pozri si deficity za jednotlive roky.. mas tam aj pekne grafy.... kym vladol matovic tak dlh klesal. ako nastupil ficina zacal stupat
a to este nepisem ako ten blazon chce vystupit z EU .. sak zdochneme od hladu ked vystupime z eu tento tvoj statnik znicil v tejto krajine vsetko coho sa dotkol
noze nam napis co pre slovensko tento statnik spravil .. od kedy sme v eu vladne jednoznacne najdlksie . zatial sa mu podarilo nas izolovat od zapadu ... a dostat nas na uplne dno eu ... mozes pisat.. ako obohatil slovakom zivot k lepsiemu
boze tento blazon uz je uplne mimo ... takze na slovesnku je drahota .. ziadny lacny rusky plyn ktora akoze kupujeme ... potraviny drahe.. benzin drahy... a on pise listy... kedy zacnu zveladovat krajiny a nie ju nicit... kamenicky chysta dalsie zdrazovania... kalinak mina ako po nebohom a pripaja sa knemu aj taraba absurditami ze clovek uz ani nevie ci sa ma smiat alebo plakat...
konsolidacia aby mohol taraba minat 3 miliardy na hradzu .. kalinak na nemocnicu. danko na ministerstvo a ficina a pelegrina sa tvaria ze sa nic nedeje.. papajte ovecky
a ficina nerozumie protestom:)))) ten saso patri za mreze... za 14 rokov vlady robil politiku vzdy pre jeho ludi ...
tato vlada skusenych politikov na dostala na dno EU .. dakujeme... hlavne deuzolatom a dochodcom co volili tuto uzastnu vladu .. zmena trestneho zakona bol ciel ktory sa podaril ... kto vycisli kolko tymto krokom stratil stat??? len na takom balciarovi 70 000 000 € dakujeme...
a ja ze gery je najaky jeho novy poradca . ale asi aj jeho pes ma viac rozumu ako on tak mu ide radit
este aby som nezabudol neviete kde je 1 miliarda eur na digitalizaciu Slovenska???
poviue mi niekto naco ide prezident na samit o AI??? .. Je vidiet ze ziadny stat si klamarskeho prezidenta nepozve tak ide na samit. o AI.. :)))) boze tento stat je jedna groteska
ked bol matovic pri moce ste stekali na namestiach tedy si nekrical o demokracii nic
ty si to nepochopil ze .. preto si ovca. lebo nevies rozmyslat
ak mame 3 miliardy preco to zdrazovanie ja to proste nechapem . preco sa zbierame na statne minanie ked chceli setrit zatial nevidim setrenie len bohapuste minanie
no lebo jednotka draftu este nebol nikto iny.. a to je to ako si slovaci vazia slovakov ktory nieco dokazali
Odporúčame