ja som tam tych rusov neposlal . tank nech to hovoria v rusku carovi.. co mna po nich
ja som tam tych rusov neposlal . tank nech to hovoria v rusku carovi.. co mna po nich
ked mas vojnu v krajine tak sa volby nekonaju .. ruske prasata.. tam si chodte do ruska
slovaci si nevazia slobodu .. kricia buchaju ale za vlastnu slobodu nikdy nemuseli bojovat... slovak je len predajna zena. historia to dokazuje
takze hned po vojne tu budeme ma blahobyt. :) uz sa tesim ako vsetko zlacnie.. budeme mat rusku lacnu ropu aj plyn zadarmo . na to sa tesim .. konecne sa dezole nebudu mat na koho vyhovarat..
fandit vrahom je take ubohe.. ale co cakat od ruskeho prasata
ty mas vies co lacne hlupak .. stat to dotuje .. tak ako to nastavil matovic.. ty lacny plyn .. :)))) boze hlupe to je
kazda zrada nas dobehne... ako vzdy,.,., slovaci budu ukraj spolocnosti . kam nas roky tlaci ficina
nie on je rusak ako ty.
tento vlastizradca bude raz sudeny
podla coho sudis. :) aj ked mi je ukradnuty . ale ako to mozes posudit ked simecka este ani nevladol hehe . ale ficina je stelesneny boh ale len pre ficovce
a zase komunisticka pesnicka... :))))).. hladanie triedneho nepriatela. ale to komunista nemoze byt. ten je svaty :))))))))
komunisti vzdy radi hadzali svoje praktiky na druhych
vidis zase . ohanat sa demokraciou .. :))) ano 50 roky komunisti .. ale ked sa ich to ma doktnut plna huba demokracie :)))))) ale demokracia nieje ze mozem kradnut a beztrestne.. uz aj babic vytaral ze ficina vlastni podiel v spp.. ako politik je to konflikt zaujmov aj ked to ma na to ceskeho podnikatela
ficina nas okrada roky a vam je to jedno .. nic pre vas nespravil vam je to jedno .. dolezite je ze ste mu venovali svoju oddanost a zdravy rozum ostal v porodnici
to by sa stalo len na slovensku .. cesi takto nerozmyslaju ako slovaci .. cesi vidia co je to za blazna... slovaci maju to iste ficinu ale u nas aj ked slovvacxi vidia ze to je ciste zlo ktore nici krajinu tak mu daju viac hlasov. lebo slovak nieje ovca slovak vie najviac
takto to malo byt aj u nas . ale nasa tenistka zachranila ficine krk ... najhorsie je ze ti co najviac neznasaju demokraciu najiac po nej volaju ked sa im nieco deje
druhu svetovu sem netahaj ,.. rus nas do vojny zatiahol :))) neplackaj . a nemej si historiu
:)))) akej napis
a stal sa???
:)))) ficina zase klamal .. ako inak ale sis donesie nejaku super tajnu spravu .. je nacase novu temu nahodit
Odporúčame