pointa je ze umieraju pretoze liliputer ja maleho ... pre nic ine...
pointa je ze umieraju pretoze liliputer ja maleho ... pre nic ine...
rok a pol tato vlada vyriesila len jedinu vec a to je sloboda pre nasich ludi.. trestny zakon pri ktorom slovensko prislo o miliony na podvodoch ci korupcii . .. priamy priklad je ked kalimero povedat ze statu nevznikla skoda 70 milionov eur.. :))) dezole tak am treba.. to su tie miliony ktora vam ficina sluboval ze je lepsie ked ich vratia ako ked pojdu do basy.. takze ani basa ani penaize heheeh
presne viem ako to bolo ..... Papez prijal ficinu .. ficina prisiel podal mu ruku ahovori ja som dobry clovek vzdy som bol nabozensky zalozeny a papeza skoro vystrelo .. ficina klame to vedia uz aj vo vatikane
80% ldui ktory odisli do zahranicia sa uz nevratia.. ja som bol v zahranici .. .. potraviny mame podobnej cene ako v nemecku . cesku. polsku . madarsku ci v usa.. alebo holandsku .. vela potravin je tam lacnejsich .. ale podtastna vec je ze za nas plat si kupis menej .. omnoho menej .. a ak statistike neveris ok .. tak potom sme jednotka v eu . a skus to vyvratit.. lebo potom si zijeme daleko lepsie ako zapadne krajiny.. ako pises
jojo .... pozri na nase cesty pozri na nase vlakovu dopravu na nase dialnice. pozri na nase zdravotnictvo . skolstvo .. pozri na fungovanie sudov ci policie.. vo vsetko zaostavame.. birokracia rodinkarstvo ci korupcia.. to vsetko je u nas na taku malu krajinu aj priliz rozsirene..
no eu smeru zapadnym smerom od 2 svetovej vojny stale su na tom lepsie a stale sa tam zije a zaraba lepsie ale krajiny ktore drukuju komunizmu kde je chudoba kde ostanu pracovat len ludia z 3tich krajin idu ucit zapad ako sa to robi . dakujeme .. ked madar a slovak budu najvyspelejsie ekonomiky v europe potom mozu niekoho uci.. ale ked maju deficit na urovni 6 miliard a este sa to zhorsuje tak mozu akurat tak byt ticho
jasny dokaz ze od kedy sme v eu najviac s prahladom vladol ficina.. cize jednoznacna zasluha na prepade krajiny na do .. dakujeme dezolatom a dochodcom ze nas dostali na uplne dno eu
kto nas dostal na kolena..
Všetky vlády počet dni 12832
Všetky vlády ficiny Smeru a klamara peleho 4827
Všetky vlády Dzurindu, Radičovej pocet dni 3442
Všetky vlády Mečiar, moravcik,cico,carnogursky pocet dni 3248
Všetky vlády Matovič heger odor pocet dni 1315
Pocet dni odkedy sme v EU
Všetky vlády ficiny Smeru a klamara peleho 4827
Všetky vlády Dzurindu, Radičovej pocet dni 1316
Všetky vlády Matovič heger odor pocet dni 1315
tak nech nesteka ale odide.. dezole maju na vsetko vyhovorku . ako to ze anglicko vystupilo. mimochodom . uz placu a zacinaju hovorit o navrate.. :))) dezolat bude dezolat.. place ze s ma dobre a chce to kde sa mal zle... cudne zmyslanie
za vlady ficiny.-. sak to bol prosces to musel spravit. ale mas pravdu prijali sme euro ale skoda ze mal byt konverzny kurz 22 korun za euro ale ficinov minister to vybavil na jachte ze 30,126:)))) dakujeme.. ty shengen..
keby nam nevladne ficina tak sme uz davno niekde inde.. a nie na konci eu .. fico vladne polovici casu co sme v eu nikdy nedokazal slovensko posunut dalej .. vzdy nas posuval k horsiemu a teraz tomu nieje inak .. nikde sa nezdrazuje ako unas a umerna sa nikde nemina ako unas.. :)))) dezole platia dane a ficina si za ne chodi na vylety
ja nic menit nemusim .. rusa tu nechceme mali sme stacilo . rus domov.. papa ivan
preco teda neodide.. co je toto za zmyslanie... podla mna by mala ue vylucit krajiny ktore takto broja proti eu .-. madara nepotrebujeme v eu
Slovensko drzi pri ukrajine.. nepriatel mojho nepriatela je moj priatel..
neviete kedy zlacnuje plyn???? ficina stekal nieco . o lacnom plyne.. ci ako to je? rus je nas kamarat a ceny vsade stupaju nejako mi to nevychadza
tak my vysvetli ako moze za zdrazovanie simecka
tak uz ich je asi 7 co doveruju putinovi :))))) orban ficina. kadirov . kim a hmm tak asi 4 su .. gratulujem
rusovi sa neda verit. tak ci onak za par rokov zase napadne nejaku krajinu
simecka? boze ty si idiot
ty si pekny grc
Odporúčame