akoti ju zobral?? porozpravaj ..
akoti ju zobral?? porozpravaj ..
aspon ti platia dobre????
kedy pojdes do ruska alebo bieloruska ked sa ti tam tak paci .. jaaaaj ty tam nechces ist moc si vazis slobodu
pat kan .. acohenten .))))))
za dva dni by boli nazad... ako ten trulo co do ruska na nafukovacke siel heheh
myslis tu eu ktora sa rozpadne??? ci ktora eu?
je mimoriadne smiesne ked o demokracii hovoria vladcovia kde o demokracii ani nepoculi hehehe
to je super ze nebudes volit terajsiu vladu lebo jediny kto o lgbt hovoir su sasovia tejto vlady
drucker je v kazdej vlade smeru a este nic pre stat neurobil . vsade chvilu a robota ziadna
Majersky je trojsky kon od zaciatku hehehe
to je pravda ficinu treba zatvorit.. kolaborant a vlastizradca. suhlasim stebou
neviete co sa stalo stou spravou SIS? niekho uz zatkli??? ciii??? Kde je Gasparko???
som zvedavy ktora hlupa strana ich zoberie k sebe... ttoo je len divadlo na ludi .. ako dalsie v poradi... tato vlada su riadny cirkus
ty si dokaz sam o sebe.. trolko .. mate rusno na centrale ako vidim
sedia na chate a rozmyslaju ako dalej kradnut kym skoncia.. kataster je malo
to je ta ista ktora vyprodukovala spravu pre SIS??? :)))))))))))))
hadanka ktori dvaja klamarari su nasi najvacsi statni predstavitelia
nova vlada potrebuje vyhostit vsetkych rusov a zavriet rusku ambasadu ... ovplyvnovanie voliek a naroda sa musi trestat
pele bude posluchat .. lebo videjko pojde na verejnost
komunisti . su zrudy..
Odporúčame