ficina by mohol napisat zivotopisnu knihu:))) to by bola bajna kniha rozpravok
ficina by mohol napisat zivotopisnu knihu:))) to by bola bajna kniha rozpravok
sak maju dokazy tak moze konat nemusi ani vynimocny stav vyhlasovat.. heheh e. boze ste hlupi ... netusite ani ako funguje pravny stat... som zvedavy ak nova vlada bude rovnako aplikovat veci na ficinu a opoziciu co poviete hehe .. to uz nieje ani smiesne . ale smutne
tak dufam aj ze ze v leopoldove sa budu o neho dobre starat ale obavam sa ze on uz ma niekolko azilov zabezpecenych
pamatam si ked ficina rozpraval o mokrej facke ako vodoliecbe pamatame si ako rozpraval ze treba zobrat lopaty a vyhadzat parlament pamatam si ako hovoril ze nanosi ludi na autobusoch . a budu bit vsetkych . hmm takze kde bola SIS doteraz .. :))))) o prevrat neslo????
ficina este bude utekat z krajiny...
kremelsky fasista .. ako ide zivot na kamcatke?
presne tak .. len on nestoji za vami :))) ovecky hlupe
presne tak to bolo na urkrajine. ukrajina nechcela zmanipulovane volby. a tak janukovic pouzil silu armady a rusi pouzivi svojich zaskodnikov a mame tam vojnu . ficina to kopiruje
takze kedy podas trestna oznamenie na ficinu???? tahaju nas do vojny...slovaci pojdu bojovat na ukrajinu .. ficina... taha nas do vojny. bude posielat slovakov na ukrjainu .. pelegrina. tak si jedneho vyber . a podaj trestne oznamenie
tejto vlade nacito uz sibe.. ale koniec koncom je to pravda simkovicova ktora zije v zahranici ovlada nasich hercov.. hmm hlupana sako sa prezradila
:))) vidis saso .. toto je to burcovanie narodu proti sebe.. komunisti to vzdy tak robili
ficine tie psychicke problemy uz riadne idu na mozog... majdan:))) slovaci sa boja aj svojho tiena nie este nejaky majdan robit... koniec koncom preto ficina vyhral volby lebo ludi strasil a vyhrazal sa
cista komedia.
.))) mrtvy nevie ze je mrtvy a to iste plati aj o hlupakovy ako si ty.. hlupak nevie ze je hlupak.)))
.))) nie nebudeme sa takto bavit.... takto sa utoci na demokraciu ... presne toto je vas postup .. davajte si pozor toto moze byt precedens ak vyhra volby nikto iny moze sa takto rovnako chovat davajte sipozor
to je v poriadku vyhral to mu nikto neberie. ale ak nevidis co sa deje.. to je tvoj problem .. ale pamatam si aj to ak demokraticke volby vyhral aj Matovic a to ste nepisali nieco o demokratickych volbych :)))) demokracia funguje na obe strany nie len ked sa vam hodi
slovensku najviac skoda dochodcovia.. a dezolati
cize kolko poslancov potrebuje?
Viete co je najlepsie ? ze sa smejeme co uz ficina vymysla a ako zneuziva SIS na jeho vladnutie... ale ak sa stane nieco ako v Gruzinsku tak to bude neskoro... bohuzial .. .vraciame sa do 89 roku keby komunisti robia vsetko by sa udrzali pri moci
to je tak ked date do vedenia SIS cloveka co v zivote nedokazal nic. len bol syn policajneho prezidenta.. aky sef taka SIS
Odporúčame