a odrazu vam nevadi ze stat ide predat kosicku nemocnicu pente a nadavate na lekarov.. ano funguju .. a preco uz nefunguju? lebo ti isti komunisti znicili stat..
a odrazu vam nevadi ze stat ide predat kosicku nemocnicu pente a nadavate na lekarov.. ano funguju .. a preco uz nefunguju? lebo ti isti komunisti znicili stat..
tak sa trochu zamysli
a samozrejme vsetci su zli naokolo
problm tejto krajiny je ze sa neucime o tom vsetkom zle co sa dialo v tej dobe... potom si ludia myslia ako bolo dobre
aj ja som sa cudoval ze to nejako nesedi heheh
ked vidim fica tak vidim rezimi v cine v rusku ci severnej korei .. ten clovek je zlo
odteram mozeme v klude povedat ze za stav republiky mozu dochodcovia... .)))) ked budu plakat v nemocniciahc ci v obchode.... tak im staci povedat ze to je ich zodpovednost co zvolili to maju
tak potom nefnujakte na namestiach ked vam je to vsetko jedno .. ale nevadi sak dochodcovia si vsetko zaplatia. ved maju 13 dochodky... najlepsie je ako sa stale stazuju ... ale je to ich zasluha cele co sa tu deje
jaaaj tak takze vam nevadi predaj statneho majetku a uz vobec nemocnice heheh .. jaaaj smerovoce . ste ale hlupaci
bohuzial tato vlada znici zdravotnictvo tak ze si budeme za vsetko platit ako to chcel aj sibnuty sulik z sas.. ale odbornikov zo zdravotnictva nikto nepocuva.. .. vo vlade to chapem tym je to jedno im ide o prachy ale volici tejto bandy ze to nechapu to sa uz veru ani necudujem a potom budu kricat na namestiach nieco o tom ako chcu nieco zadarmo heheheh
super takze tu ti nevadi predaj statneho majetku .))))) trolko
takze rozklad zdravotnictva zacal ... gratulujem ...
viete ako to je keby sme vyspela krajina tak to vyuzijeme na svoj prospech .. ale u nas ako vacsina veci sa nic nerobi a caka sa ze dojde niekto zo zahranicia a zacne tazit potom tu bude kazdy nariekat preco su tu cudzinci ze sak si to vieme sami spravit heheeh take slovenske
tak zacni od tvojich sromov ktore mas doma a vrhaju ti tien aby si v lete nezkapal od tepla
mozno nechapes ze vysadenie stromov riesi len jednu vec. a to je tovje myslenie.. ale to prostredie ktore je tam za roky vytvorene nenahradis vysadbou chapes??? tie zivocichy ktore su tam tie rastliny ktore su tam nepresadis alebo nepremiestnis.... podla teba staci len prehodit les. .))))) hmm nieje to take jednoduche ako tvoje kvetinka v dome.. vela krat aj tu ked presadis alebo premiestnis tak vykape...
klasika na slovensku za panize mozes vsetko aj stavat v chranenych pasmach .. co tam po prirode ved po nas potopa
co tu stvaral? vsade vo svete boli opatrenia ale slovaci su jediny co stale placu ... :)))) narod hlupakov... ale pravdu mas aspon v jednom s loteriou som nesuhlasil ani ja.
tvoje deti uz nemuseli splacat nic.. keby tvoj fico v case prosperity bacoval ako okolite staty.. ale ovcam nevysvetlis ako si pises pod svojim prispevkom
chel? robil? tak bud ticho stale sa vyhovarate a hadzete vinu na ineho ... prestante uz plakat tito rozhodnutia su vasi nie odorove ani matovicove ani radicovaj ani usa ani sorosa ... ale vase smeracke.. komunisticke...
ale kde aky komunista pri moci ti nevadi ... sak preber uz .. tuto krajinu najviac znicili komunisti hlavne taky ako je fico ktory kazdy den inak klame
Odporúčame