Vláda schválila odpustky za pandémiu. Podľa Fica bude stačiť 3,3 milióna eur. PS: Výsmech slušným ľuďom
je cudne za vo vyspelych statoch proste robili co bolo potrebne. a vsetkych komunistickach krajinach maju problemy lebo su tam ludia ako ty co vsetko vedia vsetko ovladaju vsade boli .. ludia na zapade si uvedomili ze proste treba nejako spomalit nakazu .. aby si v nemocnici necakal na osetrenie pol roka.. ty vobec nechapes naco sa robia tieto opatrenia . .. v skratke neslo o to aby si sa chranil ale o to aby sa nakaza spomalila.. Krcmery to vravel ze proste epidemia je o tom aby sa spomalila a postupne sa vytvoerila kolektivkna imunita ako ju mame teraz .. si tak hlupy ze nedokazes vobec rozmyslat ze ak sa nakazi vela ludi naraz tak stat skolabuje ak sa nakazia ludia postupne tak stat moze v obmedzenom rezime fungovat..