fico toho uz nataral tolko ze vieme ze sa muverit neda... ze ano ... mozno by si nam mohol napisat co take fico spravil pre krajinu aby sme sa mali lepsie
fico toho uz nataral tolko ze vieme ze sa muverit neda... ze ano ... mozno by si nam mohol napisat co take fico spravil pre krajinu aby sme sa mali lepsie
naslovensku je to tak ... ked nas porazia madari kricia hejslovaci . ze preco nemam na slovensku orbana ten sa super stara o sport... ale ked vidime nieco taketo nasi hej slovaci su ticho .. nenapisu preco sa nemame ako cesi .. .)))) z lepsieho si priklad neberieme .. ale ked tk tak tu chceme nieco horsie ako je orban ci putin ( mame ficinu)
takto sa to robilo volakedy. poslusnemu psovi sa davaju odmeny. snad sa dozijeme ze komunizmus a komunisti budu povazovani za zlo ktore bolo v nasej krajine
fico nikdy este nerobil nic pre stat .. len pre seba a len sme si to az tak neuvedomovali ale ked sa teraz obzrieme za jeho vladami zistime ze pre stat nic nikdy nespravil .. vlastne to je taky politik ktory tu vzdy bol a nikdy nic nerobil .. kazdy mame takeho kolegu
podla mna ty si bude posukany ficno alebo streleny priamo
ano zdraveho rozumu mate tak malo ze sa nechytat nie len na mna ale na nikoho.. vam staci ficina a sukaj
nemoze pretoze vsetci v hlase a v semre mu dakuju za ich krasne zivoty v politike takze kym narod nepochopi ze smer a hlas je to iste len v cervenom sa budeme len smutne tvarit ze to tak nieje
dufam ze politicky angazovany profesional nieje fico ... pretoze ak by si mu zvreril riadenie firmy tak si uz davno bezdomovec
ten bol dobry .))))))))))) skoro najlepsi dnes
papajte ovecky... ja vam poviem ako to bude .. ficina zakrici skoc a klamarsky prezident sa spyta ako vysoko
je to ty ze volici smeru su nie moc inteligentni .. vid tvoj prispevok a prirovnania
to je v poriadku v roku 2027 im fico hodi nejake socialne davky pred volbami .. ako vzdy.. len sa na to musime dnes vyzbierat aby mohol velkodusne rozdavat
taky mierovych poradcov mame aj my na slovensku .. .)))) som zvedavy ako mierovy poradca hovori ci ukrajine ostanu dobyte ruske uzemia .))))
noo mozes si narobit aj 100 profilov stale budes hlupak
nechceli snad nasi rusofili aby sa nepredlzovala vojna???? jaaaj vy komunisticke prasiatka. vas treba uplne zastavit. v spolocnosti uz nemate miesto .. ste zli ludia... a zlo vzd prichadzalo z vychodu
vidis odsudiliho tak to ma byt.. tak je to spravne
to je uz jedno tym ze sa uzakonil novy tr. zakon uz mozu ozivovat co chcu . za korupciu im hrozia smiesne tresty.. takze toto uz nikto neda naporiadok .. bohuzial
maspravdu je to skavely clovek. uzastny vodca.. to moze byt len na slovensku clovek ktory nikdy nic nespravil pre narod. .. mozes ho uctievat dalej . hlupakov je dost ako si ty
toto prasa komunisticke robi vsetko preto aby tu vladla jedna strana... som zvedavy co bude kricat ked dalsie volby vyhra opozicia a rozhodnu sa zmenit volebny system a zaroven to nastavit tak aby strany ktore konaju protizapadnym hodnotam boli zakazane cize sns smer reublika a podobne. to by bolo vrieskanie....nam je treba hmenit parlament na dvojkomorovy aby si vladnuce strany nemohli robit co chcu
rusacik neboj sa pojdes domov . aby si tu neplakal na nejakej gejrope
Odporúčame