:)) nuz ty budes velky myslitel
:)) nuz ty budes velky myslitel
odumiera len u volicov tejto vlady .. pretoze vam staci pocuvat co vam ficina sepka..
neplac trolko .. sak trestny zakon by ich aj tak ochranil teda ten vas novy.. si tak hlupy alebo to nevies?
mozno by si mal poslat ucet rusom
fico povedal ze boli ceny vysoke.. plakali ste vsetci .. a on zdvihne o 5 c a uz sa tesite :))))))
co chystal a spravil su dve velke veci ze ano .. pozrime sa na to co vam ficina sluboval lacny benzin lacne potraviny a lacne energia.. :))) a cio vam dal aby sme boli ferovy
najsmutnejsie je ako slubnoval ze vsetko zlacnie len ho treba zvolit :))))) zvolili ste a kasle na vas... podhadzuje vam PS a simecku aby ste sa mali o com v krcme bavit .. a mali to na koho hodit
setrenie nie su dane hehehe .. :))))))ficiakovci ale svama vypiekol papalas ficina.... :))))) nikto vam neda tolko ako vam fico slubi
na jednej strane plne chapem ze ked je to pravidlo sa ma dodrzat na druhej strane dovolie zene ktora ma geny chlapa aby boxovala
u are just waste of time
presne tak tiez som na to myslel..
neviem co stale lamentuju okolo dunaju.. staci otvorit gabcikovo a vec je vyriesena.. preco by sme mali na nas ukor chranit madara
preco nie? aj u nas hraju rusi a nikto im to nezakazuje... ty do dnes nechapes ten rozdiel ..
vies taraba je genius.. on je pripraveny.. nie ako cesi ... ak nam rozthne hradzu ako sme pripraveny chapes to . na to sa pripravit neda ale on bude zhadzovat suseda.. taraba bude mlatit prazdnu slamu ..
takze taraba by toto zvladol lebo on je pripraveny nie ako cesi a poliaci
reprezentant ma mat cest a moralku . a na to poukazoval .. asi si to zjavne nepochopil
a ty si fandil asi rusom .. hudacek dokaze dat za zapas 3 dobre prihravky inak vsetko straca. ten je davno za zenitom... jeho prinos uz nieje taky ako si to predstavujes.. skus niekedy sledovat jeho hru .. a spocitaj mu dobre prihravky. ( dobre prihravky zamenaju nahravka na hokejku )
u nas je to pohode Taraba povedal ze slovesnko je pripravene ze nie ako cesi a poliaci ... takz u nas je klud
cize daj si poistit dom su mudre reci . ? podla teba to je zle??? sam by si mal vediet ze asi je to moc dolezite kedze si to sam zazil
preco je to blbost? napis.. ak pracujem z mojich dani prispievam mojim rodicom ... k ich dochodku ... preco je to blbost a preco diskriminacne?? napis nech viem ako to myslis
Odporúčame