odrazu ste vsetci aki moralisti . ale ked fico nadaval prezidentke alebo sa vyhrazal . kde si bol pot kan?
odrazu ste vsetci aki moralisti . ale ked fico nadaval prezidentke alebo sa vyhrazal . kde si bol pot kan?
nikto nedokaze napisat co spravil fico pre nasich frustratov no to je smutne. hej dezole chodte sa ho spytat
vies co je nastupnicky stat???? tak si to preber.. tieto vase komunisticke uskoky su nanic...
ked si prestanes volit komunistov mozno by sme sa niekam pohli tak si to kalinak pcha do vacku . ako si to pchal paska v zdravotnictve . komunisti su najvacsi zlodeji v dejinach slovenska...
dnes o 23:00 nas napadnu rusi ... 1968 . co frustrati kde pojdete polozit vence
aj tu sa ukazuje aky je pan Satan
preco tam malo byt :))))))..
zle si polozil otazku ... otazka znie .. preto putin nuti cely svet zbrojit
trolkovia su v nocnej :))))))))))))))
sak ma pravdu
a vyjadri sa k ficovi
nechapem ako moze niekto volit fica... ak ano .. nech napise 3 veci co fico pre nich spravil
petal niekto na teba nieco???
ty to mas vhlave pometene ako kuffa
uz len dva dni a napadnu nas rusi
napriklad ? o com hovoris. myslis tym zapadne myslenie ktore je tu uz kopec rokov???? hehe jaaaj madarko ... vytlac nieco lepsie
a kde v rusku si bol pracovne.. moskve alebo petrohrade?
aku stranu? ze zerie eu prachy a li ze r i t rusovi? keby ue mohla hlasovat o vyradeni naroda z eu tak su madari uz prec. to len prospechar ako ty si moze mysliet ze mozes robit vsetko .. ale nie nemozes musis vzdy dodrziavat nejake pravidla.. ale to sa tebe nechce lebo ty si najmudrejsi
tu nejde o progresivcov.. boze to si taky naozaj hlupy? ked si mal nosit rusko si urcite jacal ako pavian a odrazu ti tieto veci nevadia heheh . jaaaaj to tu mame elitu naroda
Odporúčame