noze nam povedz kto sefuje slovensku . a ci sme uz etalon eu . ..
noze nam povedz kto sefuje slovensku . a ci sme uz etalon eu . ..
takze ked rus zasahoval do nasej vnutornej politiky ako aj do ukrajinskej je to ok .. kovany komunisticky potkan . sa boji ze pride o moc.. znicil krajinu a boji sa ze nova vlada najde nieco za co ho konecne posadi do basy.. a tentokrat mu nepomoze matovicova strana.. tento krat realne hrozi ze pojde brucet
asi si to dobre neprecital
toto je zasluha trenera Ramsayho
gratulujem chlapcom a pozdravujem . nasu dezole scenu ktori ked sa slafko vyjadril ze nas hokej je skorumpovany tak ho vyhadzovali z repre.. :)))pekny den dezolati . tusim . uz teraz tak nerozpravatwe
preco klamete ved vsetko je v poriadku . tato vlada hovori ze sa nam dari .
nech napise. som sa prvy pytal .. ale tebe to poviem . precujem vo firme ako vodic. v sukromnej ..
eu nam odklepne 700 milionov.. ale ficina sa ide hadat do eu . jeho neschopnost riadit krajinu bude hadzat na eu
fico polozil krajinu na kolena ale ide bojovat tym co posiela eurace... uz zazalovali gaspron ze to ze nedodavaju ropu????? tato krajina je v smutnom stave. ficina vie vsetko ale len polozit na lopatky
takze ty neveris tejto vlade?
ake mas zamestnanie?
napis nam co robis ake mas zamestnanie ake vzdelanie
alebo napis co robis ty a napisem ti preco si nezasluzis dochodok ako si myslis.. namiesto toho hovorim ze dochodky sa maju zvysovat . ale pri tejto vlade ide o tom ta drzat pri zemiaby t mohli ovladat . a davat ti hlupe 13 dochodky alebo nejake dotacie . namiesto toho aby slapala ekonomika kradnu a ludi klamu .. a potom si ludia zavidia
poviem ti to inak . si ochotny nasadzovat zivot za ludi okolo teba? si ochotny chytat zlodejov podvodnikov vrahov. si ochtotny. stale znasat utoky ludi na policiu . alebo znasat nepricetne rozkazi nadriadenych? a s vedomim ze si stale jednou nohou v base.. vidis co robia s curilovcami . a za co ze si robili svoju pracu .. a toto vsetko ty nemusis znasat lebo robis pracu kde toto nemsuis robit.. ako policajt musis nosit zbran a robit piatky sviatky nocne denne a je jedno ake je pocasie.. ano par znich ma velke dochodky. ale ako urcite ktoremu zobrat.. kym ty si niekde v klude v sklade.. tak tito ludia musia riesit veci namiesto teba. a sluzia spolocnosti a statu . a okrem toho musia byt stale v kondii a preskusania zdelavanie.. a podobne.. spytaj sa niekoho kto je policajt.. ale najlepsie je ist a vyskusat si tu pracu .. ..
chod k policii a neplac stale.. makat pre stat to nie ale plakat to ano .. napis nam co robis ty. aby sme vedeli
mozno aj 15. tato sibnuta vlada je schopna vsetkeho .. ale rozpravaju ako sa mame dobre..
cim dalej tym lepsie najskor zoderu narod a potom hladaju volebny uplatok .. to sa tesim co estwe pred volbami vymyslia tieto prasata
gasparko spravil vsetko co bolo v jeho silach aby nesiel sediet. .. zmena tresneho zakona ci poriadku , zrusenie naka . ci spec prokuratury, snaha znicit oznamovatelov i kajucnikov. co este viac by mohol spravit? este donutit teplosa v pripade odsudenia aby mu dal amnestiu
pravda boli trolko ze,.. :) ruske svine :))))
Odporúčame