rusacik . prvom rade by som vyhnal kaudeho ruskeho psa z eu .. chces aj dovod?
rusacik . prvom rade by som vyhnal kaudeho ruskeho psa z eu .. chces aj dovod?
rusacik .. rusi kapu ako muchy za nic ukrajinci sa brania a vedia preco . ale rus netusi preco je na ukrajine... tak ako rus nevedel preco je v CSSR 1968 ked zavrazdili 120 ludi a zranili cetz 400 rusky pes je vrah nic viac nic menej
kedy konecne pochopia ze rusky pes nikdy nedodrzi slovo a jedine co na neho plati je odplata a sila
ale ved to ficina zariadil .. to je jasne..
skus google pravo
to viete kto a kde??? :))) sumracna??? :)))
ako zradil . tento stat nikdy neprepkroci svoj tien . z pozicie moci sa riadi nie s pozicie slusnosti a moralky ..
ide sa riesit zakon aby tie svine nesli sediet. ficina. je spina..
VIDIS AKY SI JEDNOSTRANNY
a co . nasa vlada ukradla 17 000 000 za voderady.. tam je to pohode tu dedko ukradne par tisic heheh aj keby ho hned poznam tak nepoviem ..
som rad ze si konecne uvedomujete ze eu peniaze su nase . takze co si este okrem simeckovej uvedomujes???? napriklad aj 800 000 dotaciu na uz vysetrovany fufokan??? pretoze ja som za nech simeckovu obvinia a potrestaju . si aj ty za osudenie tych smerackych ludi co maju postavene haciendy za eu peniaze?
pripominam voderady za 17 000 000 e a machovu stenu za 160 000 .. konsolidujte hlupaci
pretoze ficine je jedno co je z narodom . on ma nahaku celych slovakov.
sumracna ide naplne
aspon moze byt volebna korupcia o rok . ficina bude rozdavat socialne balicky
rusky pes by mal konecne vypadnut z okna
tak nieje kolegova ale mudrost to je..
ani v jednej a dufam ze nikdy nebudem musiet.. ale dokazem si prestavit co sa tam deje.. ked sa musis branit.. ale vidim ze ty sa branit nebudes
vdaka putinovi a trumpvi sa cina odhodla napadnut taiwan .. to je tak ked si narody zvolia blaznov. ktori nikdy nic nevybudovali
v kolkych vojnach si bojoval?
Odporúčame