viete co je najsmutnejsie ak by aj tato vlada hned skoncila tak nejde o vyhru . pretoze tato vlada za dva roky zadlzila slovensko .. a ukradla 7 miliard ktore rozhadzala a su fuc. takze ficina vyhral tak ci tak .. len skoda ze tu mame stale ludi ktory mu za to tlieskaju

