SMERacki STBaci snivaju o opakovani 25.februara 1948 !
Demokrati z PS im to prekazia ! Bolsevici utru komunisticke papule !
SMERacki STBaci snivaju o opakovani 25.februara 1948 !
Demokrati z PS im to prekazia ! Bolsevici utru komunisticke papule !
No jasne sudruh bolsevik a bolsevici SMERomafie Ti nevadia ?
Uz sa bolsevici dosieraju, ze vraj Simecku radsej neodvolaju ))))))))))) zebrota komunisticka
Hlavne ze vyzenu z vlady starych proruskych bolsevikov !
BOLSEVIK z Topolcan >
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov.
Cislo Ficovej komunistickej clenskej knizky 02404524 !
Taraba je v PS ?
Fasisti dakuju bolsevikom ))))))))
Fasistov zo SMERomafie vykopli zo spolku Socialno-demokratickych stran EU. Fasistov a mafianov nechcu nikde !
Vyzenieme zo Slovenska lopatami tu staru Komunisticku SMERacku luzu bolsevikov a marxistov !
Do vlady s nimi ! Nahradit staru bolsevicku SMERomafiu !
30-ty rok pozerat na ten Ficiakov komunisticky ksycht, uz 30 rokov, musi byt z toho ludom na grcanie. Na Husaka sme museli cumiet iba 22 rokov, a ludia grcali. Bolsevik z TO uz vela presluhuje.
Dost bolo bolsevikov ! Po 42 rokoch dalsich bolsevickych 13 rokov stacilo !
A to este musime uz 30-ty rok pozerat na ten Ficiakov komunisticky ksycht, uz 30 rokov, musi byt z toho ludom na grcanie. Na Husaka sme museli cumiet iba 22 rokov, a ludia grcali. Bolsevik z TO uz vela presluhuje.
...a este stary bolsevik , Bilakov sukmenovec !
Sudruh bolsevik, V.I.Lenin, mas doma tiez busticku ?
Kde < U Vas v krcme v Hornej-Dolnej ? Ked zistite, ze SMER Vam zdrazel borovicku, budete volit PS !
Tu ho mas, ,,pana" sudruha z TO >
BOLSEVIK z Topolcan >
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov
SMRoouce dostali od Ficka hry - odvolavanie bezvyznamneho podpredsedu bezvyznamneho parlamentu.
A pocas hier im SMERobolsevici zvysuju ceny a dane....a tupe Ficoouce tlieskaju a kopkaju radostou nozickami
Ked musime uz 30-ty rok pozerat na ten Ficiakov komunisticky ksycht, uz 30 rokov, musi byt z toho ludom na grcanie. Na Husaka sme museli cumiet iba 22 rokov, a ludia grcali. Bolsevik z TO uz vela presluhuje.
A ze zdravotnictvo nestiha liecit problemy s davenim. Taky ksycht a 30 rokov.....
Ryba vzdy smrdi od hlavy - pis vladnym sudruhom, nech to riesia !
Odporúčame