Jasne , rusacikovia nafotili. Ja Ti takych fotiek narobim kolko chces . A potom isli k volbam a zvolili si za prezidenta Ukrajiny Zida. Su to nacisti milujuci Zidov ))))))))))
Jasne , rusacikovia nafotili. Ja Ti takych fotiek narobim kolko chces . A potom isli k volbam a zvolili si za prezidenta Ukrajiny Zida. Su to nacisti milujuci Zidov ))))))))))
....nás Rusko už 56 rokov neohrozuje .....1968-1990 - Ty si zrejme Bilakov uspesny ziak - 1968=,,bratska pomoc" na tankoch ))))))D
To tvrdis Ty, obhajca komunistov, Ruskych KGBakov ci bolsevikov SMERakov ?
Sudruh, pozrel som si Tvoje prispevky, sudruh bolsevik Fico je na Teba hrdy !
Ferko Miklosko je prikladnym krestanom,ak nie, skus ma opravit.
Myslis tu Mociarovu ustavu, ktora sa musela uz 100x opravovat ??
Bol rozumny, tak primitivny pasakvil nechcel, ale bolsevici ako Fico a dalsi KSC/SDL za nu hlasovali, cize p. Miklosko mal 100% pravdu, ze je to nepodarok , ktory bude treba 100x opravovat.
Ja nikoho neurazam, ja konstatujem realne fakty !
A po rokoch zivota viem, ze zo zakernymi bolsevickymi zlocincami sa nevyjednava, s tymi sa bojuje.
Som zvedavy, ako sa zachovaju plochozemci Taraba, Danko a dalsi, co maju denne v papuli neakych ,,liberalov" ci ,,slnickarov". Teraz maju moznost podporit uznavaneho a nespochybnitelneho praviciara a konzervativca.
Teraz sa ukaze, ci su aj plochozemci SNS kovanymi bolsevikmi !
Sudruh bolsevik, obhajca komunistickej spodiny, odpustam Ti, zdegenerovany bolsevik !
Komunisticki dezole a plochozemci sa tu idu z Ferka Mikloska dokakat. Inteligenciou nehovoriac o charaktere ich predstihuje o vesmirne dialavy. A tych ich komunistckych primitivov a plochozemcov, co ich navolili do vlady s cielom kradnut 24 hodin denne to sa neda ani porovnavat!
Ak by tato tupa primitivna komunizmom zdegenerovana vladna vacsina mala aspon stipku charakteru a trosku rozumu, podporila by p. F. Mikloska vo volbe.
Ale jedna vec je ze su nekonecne tupi a druha, ze bolsevici z duse nenavidia cirkev a veriacich ludi. Ved preto ju roky prenasledovali a vyvrazdovali. Ten ich ,,ucitel" syfilitik Lenin a jeho ,,ziaci" im to tlkol do tych sprostych komunistickych hlav dlhe roky.
Pre nas katolikov je dolezite, kto je dobrym clovekom, kto robi dobro. A kto je zly zakerny clovek, ktory robi roky rokanske zlo. A tu su bolsevici co pozname odjakziva !!
Bolsevik Fico clen zlocineckej KSC :
K nepodmienečnému trestu odňatia slobody bolo v Československu pocas komunistickej totality pod kontrolou Ruska a KGB v rokoch 1948-1989 odsúdených 205 486 osôb. Z politických dôvodov v tom časovom období popravili 248 osôb (247 mužov a 1 žena), sú medzi nimi zahrnutí aj dvanásti prominentní komunisti (Slánsky a spol. a O. Závodský).
Mnohí z popravených boli odsúdení za politické "trestné činy" spolu aj s trestnými činmi kriminálnymi. V niektorých prípadoch je hranica medzi týmito dvoma skupinami nerozpoznateľná. Uvedené číslo sa vďaka stále prebiehajúcemu výskumu a spresňovaniu môže ešte o niečo zvýšiť.
Vo väzniciach zomrelo približne 4500 ľudí.
A dnes nam vladnu tito komunisticki zlocinci, SMERomafie a plochych Zemi
Najdolezitejsie je vykopnut z vlady tie mafianske komunisticke svine, zdegenerovane komunistickou materialistickou ideologiou !
To je tu uz znami povestny dezole, zdegenerovany komunistickou ideologiou !
Ferko Miklosko tam spravi s plochozemskymi bolsevikmi poriadok !!
Inak ja by som to na Ferkovom mieste nezobral. S tymi komunistickymi dezole zdegenerovanymi materialistickou komunistickou ideologiou vedenych starym bolsevikom z Bilakovej ery, ktorych vzorom je nacisticke Putinovske KaGeBacke Rusko sa moze iba zaspinit.
Bolsevik Fico clen zlocineckej KSC nam ide rozpravat o nacistoch ?
K nepodmienečnému trestu odňatia slobody bolo v Československu pocas komunistickej totality pod kontrolou Ruska a KGB v rokoch 1948-1989 odsúdených 205 486 osôb. Z politických dôvodov v tom časovom období popravili 248 osôb (247 mužov a 1 žena), sú medzi nimi zahrnutí aj dvanásti prominentní komunisti (Slánsky a spol. a O. Závodský).
Mnohí z popravených boli odsúdení za politické "trestné činy" spolu aj s trestnými činmi kriminálnymi. V niektorých prípadoch je hranica medzi týmito dvoma skupinami nerozpoznateľná. Uvedené číslo sa vďaka stále prebiehajúcemu výskumu a spresňovaniu môže ešte o niečo zvýšiť.
Vo väzniciach zomrelo približne 4500 ľudí.
A dnes nam vladnu tito komunisticki zlocinci, ktorych zvolili komunizmom zdegenerovani dezolati SMERomafie a plochych Zemi.
Bolsevik Fico, vo vlade mas na rozdiel od Ukrajincov nacistu Tarabu, clena LSNS.
Ukrajinci si zvolili za prezidenta Zida, ktorech Ty nenavidis, napr. Sorosa ci prezidenta Zelenskeho.
Vy bolsevici ste vzdy sympatizovali s nacistami.
Inak Nacista Putin je prezidentom Ruska, ten nacista, co po vzore Adolfa Hitlera neuznava Ukrajinsky narod.
Tak,tak, preto zrusili specialnu prokuraturu a NAKU, ktora im branila rozkradat statne peniaze. Fico sa dnes bol poklonit Sorosovcom v Seredi.
Ruski okupanti domov, chceme mier !
Odporúčame