Este Ti by v EU chybali ! Stacia Huni z Azie .
Este Ti by v EU chybali ! Stacia Huni z Azie .
To, ze sa staraju o peniaze, ktore sem posielaju.
K nepodmienečnému trestu odňatia slobody bolo v Československu pocas komunistickej totality pod kontrolou Ruska a KGB v rokoch 1948-1989 odsúdených 205 486 osôb. Z politických dôvodov v tom časovom období popravili 248 osôb (247 mužov a 1 žena), sú medzi nimi zahrnutí aj dvanásti prominentní komunisti (Slánsky a spol. a O. Závodský).
Mnohí z popravených boli odsúdení za politické "trestné činy" spolu aj s trestnými činmi kriminálnymi. V niektorých prípadoch je hranica medzi týmito dvoma skupinami nerozpoznateľná. Uvedené číslo sa vďaka stále prebiehajúcemu výskumu a spresňovaniu môže ešte o niečo zvýšiť.
Vo väzniciach zomrelo približne 4500 ľudí.
A dnes nam vladnu tito komunisticki zlocinci, ktorych zvolili komunizmom zdegenerovani dezolati SMERomafie a plochych Zemi
Ved do roku 1989 to jeho sukmenovci s Ficovou podporou aj robili.
V politickych procesoch za komunizmu odsudili tisice ludi.
a kvoli tou istemu bola aj na Slovensku. Ale mafia sa dostala k moci, tak ju zrusila.
Ty nie, ved som nebol komunista, to je minus
Bolsevik, zalez do truly k Bilakovi, nesmrad tu bolsevickym smradom
Vy ste okradli Madarov o Felvidek - fiackam, pytaj Viktora
To bolo za vlady STBaka - sudruhov sukmenovec
Od Ceska sme zavislli hospodarsky, bez nich krach...vlastne Fico ho zariadi tak ci tak
Snad nechcu STBaka !
Mudry sudruh bolsevik z TO ? ))) ze mudry komunista )))))))))))))))dobre !!!
pockaj 4 mesiace .....
A Madari uz zanikli ? Alebo Ty si Hun ?
tam kde Ficoouce ?
Darujeme Vam Fica, nechcete ? Zadarmo, ba este Vam priplatime.
Slovaci, kto chce kam, pomozme mu tam !
lebo nie je bradavicnaty ako TO sudruh Fico !
Suhlas a dlhopisy pre SR pojdu pekne hore , teda ich %
Ano, Simecka vladol od roku 2006 do 2020 a dnes, sudruh Fico nevladol nikdy, ten za nic nenesie vinu !
Odporúčame