U Demokratov by sudruh kapitan Danko z Revucej mohol pucovat WC.
U Demokratov by sudruh kapitan Danko z Revucej mohol pucovat WC.
Dzurinda rozpredal , Frco a Mociar rokradli
Dzurinda rozpredal , Mociar s Ficom rozkradli !
Sudruh Blanar uz 13 rokov tak naprava, ze z Tatranskeho tigra vyrobil stredouropsku zdechlinu.
Znovu saskarna pre jednoduchych nevzdelanych komunistickych SMERovolicov !
Ozaj, kto vladol od roku 2006 do roku 2020 ? Vtedy to bolsevikom nevadilo, myslim ta ambasada ?
Ozaj, kto vladol od roku 2006 do roku 2020 ? Vtedy to bolsevikom nevadilo, myslim ta ambasada ?
No s panom Bohom ? Dalsie fleky pre kamosou a rychlejsi krach SR pod dohladom bolsevikov !
a privatizovali a delili si zdravotnictvo ?
Ktory sudruh pil so sudruhom Hascakom z Gorili Colu ?
Ozaj sudruh, ktori sudruhovia znizili premlcaciu dobu vysetrovania Goril ??? Nie nahodou sudruh Fico a Susko ?
Sudruh Hascak vystudovany v Moskve, cocacolovy kamos sudruha Fica ....Gorily !
....Ambasáda v Kuala Lumpur sa zatvárala niečo pred viac ako desiatimi rokmi...cize v rokoch 2012-2014 za bolsevika Fica ?
Ta pravicova ,,luza" dotiahla na Slovensko za 8 rokov vlad 4 automobilky, kym lavicova bolsevicka vlada ledva 1.
Lavicari len ziju z toho, co pravica pre narod nadobudla. Laviciari to prezeru a rozkradnu.
Tu je jeden z nich, BOLSEVIK z Topolcan >
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov
Tu je jeden z nich, BOLSEVIK z Topolcan >
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov
Vo vazeni vazni ziju,
cakaju na amnestiu,
a Slovak caka na den sudny,
kedy budu ludia ludmi
Korupcie mafie, mafia SMER prezije,
korupcie skandaly, Kovacik do zahladi.
Vo vazeni vazni ziju, Susko pise amnestiu,
aby vazni cisti boli, co mafiiSMER prisahali.
Tu ho mate BOLSEVIKA z Topolcan >
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov
...antiFicovia = antibolsevici !
V roku 2011 bola Slovenskym parlamentom prijata deklaracia o protipravnosti zlocineckeho komunistickeho rezimu !!
Cize bolsevici a ich obhajcovia obhajuju zlocinecky komunisticky rezim, treba ich zatvarat, ako bolsevici pocas komunistickej totality zatvarali demokratov a krestanskych predstavitelov.
Daj konkretne, ak nedas, iba primitivne klames ako bolsevici klamali od ich barbarskeho vzniku - od roku 1917 !!
Odporúčame