Ustavny Sud SR rozhodol, ze beztrestne okradat Slovakov je v sulade s ustavou.
Dakujeme US navolenemu SMERomafiou.
Ustavny Sud SR rozhodol, ze beztrestne okradat Slovakov je v sulade s ustavou.
Dakujeme US navolenemu SMERomafiou.
Ustavny Sud SR rozhodol, ze beztrestne okradat Slovakov je v sulade s ustavou.
Dakujeme US navolenemu SMERomafiou.
U Vas v Hornej -Dolnej tiez plocha ?
Skorumpovana vlada zlodejov SMERomafie a okradnuty pan Stefanik z Gelnice.
Susko > cim nizsie tresty, tym menej trestnych cinov )))))))))))))))
Dôchodcu okradli o 83-tisíc eur. Dvojicu podvodníkov však pustili na slobodu.
Vďaka novele trestného zákona sa dostala na slobodu dvojica podvodníkov z Mníška nad Hnilcom v okrese Gelnica. Igora Bandiho a Luciu Bandyovú Okresný súd v Spišskej Novej Vsi koncom mája odsúdil za obzvlášť závažný zločin podvodu na nepodmienečné tresty.
Muž mal stráviť za mrežami 6 rokov a 8 mesiacov a žena 6 rokov. Krajský súd v Košiciach však s prihliadnutím na novelu Trestného zákona rozsudok zrušil a prípad vrátil na spišskonovoveský súd. Ten by ho mal teraz posudzovať už len ako prečin.
83 000,-Eur mu vraj preplati sudruh Susko.
Toto uz v Bruseli vedia ? Nech sa na novelu spytaju pana Stefanika !
Danko> U nas v Revucej je Zem plocha !
Vy spinavi bolsevici ma mozete bozat v rit. Spiny komunisticke stre nas krestanov 40 rokov terorizovali, teraz drzte spinave komunisticke papule !
Zem je plocha, povedal Danko, ked sa pozrel z okna von.
Dôchodcu okradli o 83-tisíc eur. Dvojicu podvodníkov však pustili na slobodu.
Vďaka novele trestného zákona sa dostala na slobodu dvojica podvodníkov z Mníška nad Hnilcom v okrese Gelnica. Igora Bandiho a Luciu Bandyovú Okresný súd v Spišskej Novej Vsi koncom mája odsúdil za obzvlášť závažný zločin podvodu na nepodmienečné tresty.
Muž mal stráviť za mrežami 6 rokov a 8 mesiacov a žena 6 rokov. Krajský súd v Košiciach však s prihliadnutím na novelu Trestného zákona rozsudok zrušil a prípad vrátil na spišskonovoveský súd. Ten by ho mal teraz posudzovať už len ako prečin.
Dôchodcu okradli o 83-tisíc eur. Dvojicu podvodníkov však pustili na slobodu.
Vďaka novele trestného zákona sa dostala na slobodu dvojica podvodníkov z Mníška nad Hnilcom v okrese Gelnica. Igora Bandiho a Luciu Bandyovú Okresný súd v Spišskej Novej Vsi koncom mája odsúdil za obzvlášť závažný zločin podvodu na nepodmienečné tresty.
Muž mal stráviť za mrežami 6 rokov a 8 mesiacov a žena 6 rokov. Krajský súd v Košiciach však s prihliadnutím na novelu Trestného zákona rozsudok zrušil a prípad vrátil na spišskonovoveský súd. Ten by ho mal teraz posudzovať už len ako prečin.
83 000,-Eur mu vraj preplati sudruh Susko.
jaronpb> nehnevaj sa na mna, ale Ty si nazorny priklad SMERackeho debila - prepac.
Cha,cha,cha, koho asi ten dochodca z Gelnice volil ?
To ma za ,,odmenu" ))))))))))))))))))))))))))))))))))
A uz mu podla Suska tych 80 000 vratili )))))))))))))))))))
Ved nech mu to Susko vrati zo svojho !
Sudruh, prorusky bolsevik, hlavne ze Ty si nenaletel Kremelskym komunistom a KGBakom a ani Bilakovi.
Ktovie ci sa nezbil sam - ako ta Malinova v Nitre. Treba sa spytat fica s kalinakom, tzv. samozbitie.
aj z Kijeva, sudruh prorusky bolsevik.
Zrejme Janov Luptakov potomok ......jablko nepadlo dalako......
SNSaci robia Telce sami zo seba, ani Semecku nepotrebuju. ....plocha Zem....sak nemaju dokazy )))))))))))))
Urcite tiez neveri, ze Fica postrelili - ved tam p. Kalfas tiez nebol.
SNS je smradlava bolsevicka proruska zumpa - takto je to spravne !
Kde, u Vas v Hornej-Dolnej ?
Odporúčame