...a este m a dobrych KGBakov....
...a este m a dobrych KGBakov....
Aaaa, zabudol som na farebny TV Rubin - pocet farieb, biela a cierna, vaha cca. 50 kg.
??? Tavarisc, mas ine ,,Ruske " fakty ?
Videl uz dakto ,,pysneho Rusa" v zmysle inej veci, ako ze ,,kolko vodky vyslope " ?
Akurat ze Korolov ako ,,nepriatel" socializmu a Ruska sedel odsudeny zopar rokov v gulagu. Takze neviem ci sa to rata.
Ja zase viem, ze Anglani postavili v 70-tich rokoch v Slovnafte 3 vyrobne jednotky Polyetylen 1, 2 a 3 a 2 a 3 dodnes funguju a vyrabaju.
Naproti tomu Ruska vyr. jednotka z 87 roku ,,Parafinka dodnes nevyrobila ziaden parafin. Nepodarilo sa ju totiz dodnes nabehnut do vyroby.
Nadpis clanku > ,, Ruská pýcha je v troskách,".....
To je co za nadpis ? A na co tak mohli byt Rusi ,,pysni" ??
Na Moskvice, Zaporozce, Ukrajiny , Vesolie Ribjata, Alu Pugacevu ci na co ????
Vie mi autor clanku naposat, na co mohlo byt zaostale primitivne Rusko ,,pysne" ?? Co ja pamatam od 70-tich rokov tak absolutne nic, uplne nuly, ba az huovna ....alebo vie niekto nieco konkretne ?? (matriozky) ?
Plesateho komunistickeho KGB vojnoveho zlocinca Adolfa Putina treba v 1. rade zlikvidovat.
Ziadnych Hitlerov ci Putinov krestanska Europe nechce. Ani nemeckych, ani Ruskych !! Su to vrahovia ludstva !!
Na rade je Adolf Putin !
Ruski okupanti domov !!!
CSSR - 1968 Ukrajina - 2022
21. august 1968
Hlupy Vlado77, ako pises, ,,kolonialisticke prasiatka " sidlia v Rusackom Kremli !!!!
O 5 dni bude vyrocie spinavej Ruskej kolonalistickej okupacie SLOVENSKA.
Ale bolsevici ako Ty ci Bilak spinavych Ruskych okupantov - kolonistov 21. augusta 68 vitali !
Komunisticka zlocinecka SMERomafia vedena starym bolsevikom Ficom rozdeluje Slovensko uz vyse 20 rokov a na tom ma zalozenu svoju politicke smerovanie.
Roky urazania pravicovych krestanskych volicov, podcenovanie nas dochodcov za male hlupe deti napr. 10 rocnym klamanim o 13. dochodku, az kym sa nasiel zufaly dochodca pan Cintula a tomu zakernemu bolsevikovi to spocital, comu sa ako bolsevikom Ficom roky klamany dochodca vobec necudujem.
Ruski okupanti domov !!!
CSSR - 1968 Ukrajina - 2022
Ukrajinci sa mali pred casom spojit s Prigoskinom a uz mohli byt pri Moskve.
Nevadi, sudruhovia socialisti z vlady zo SMERomafie a SNS si zvysili platy o 5000,- mesacne.
Ak vykopnutie Madaronska nazyvas ,,rozpadom EU" som pripraveny .
Slovanske staty v EU Polsko, Csko, Slovensko, Slovinsko a Chorvatsko by mali zacat pracovat na vykopnuti Madaronska z EU. Dovod: porusovanie mensinovych prav Slovanov.
Kam sa podela este v roku 1946 zijuca 300 000-va slovenska mensina v Madarsku ? Zlikvidovali, pomadarcili , vyhnali ?
Madarsko a Turecko ? To je diametralne rozlisna dolezitost statu, Madarsko je uplne huovno a to Turecko ani nie je v EU.
On ma tiez, ale na Foorinty a s tymi si moze vytriet onu
zabudol som na Gejzu Sorosa
Ak by EU-komisia pocuvala sudruhov zo Sumracnej, vedela by, ze na vine je Radicova, KDHaci, Hedviga Malinova, Madari, PS ci Caputova.
Odporúčame