Za rok Ficovlady platim od minuleho mesiaca za navstevu u lekara 15,-Eur. Za predchadzajucej zlej vlady Hegera som platil u toho isteho lekara 5,-Eur.
Konecne mam kde davat prachy, dakujem sudruh Frco.
Za rok Ficovlady platim od minuleho mesiaca za navstevu u lekara 15,-Eur. Za predchadzajucej zlej vlady Hegera som platil u toho isteho lekara 5,-Eur.
Konecne mam kde davat prachy, dakujem sudruh Frco.
Tolko sprostosti v jednom prispevku - na to mas patent ?
Napr., ,,Šimečková vláda je všetko možné len nie ekonomická" ?? v ktorych rokoch posobila ???
,,,rast slovenskej ekonomiky prebiehal predovšetkým za jeho vlády."...Hlupy komunista Fico vladol v case konjuktury a vtedy rastli ekonomicky vsetci, ale suverenne najpomalsie rastlo Slovensko. Vsetci nas predbehli a Rumunsko dobehlo !!
Fico a SMERacka vlada im bude posielat vsimne ?
Zrejme si dobre nasdudovala SMERacku a Ficovu volebnu kampan.
Na mítingu v Pensylvánii Trump vykreslil Harrisovú ako radikálnu ľavičiarku a nazval ju aj „komunistkou“.
Takze Fico a Blaha maju jasno, koho budu podporovat v americkych volbach.
Hlavne jej obhajcov ! Do Gulagu, ved to v tej bolsevickej ideologie maju naordinovane. Triedny boj !
- nízke príjmy obyvateľov = VYRIESENE
Platy sudruhom ministrom a sudruhovi precedovi zvysene o 100% (cca o 5 000,-Eur)
Ruski okupanti domov !!!
CSSR - 1968 Ukrajina - 2022
21. august 1968
O 3 dni vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
O 3 dni vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
Rusko je ta najagresivnejsia imperialisticka diera, zdegenerovana 100 rocnym posobenim zlocineckej komunistickej ideologie !
Zaplatili uz Ruske spiny Slovakom skody sposobene 22 rocnou okupaciou a 22 rocnou devastaciou Slovenska ?
"Barbarosa " 1 bola utokom Hitlera proti Ukrajine a "Barbarosa 2" je tiez utokom proti Ukrajine ale zo strany Hitlera 2 , Vladimira Puttlera
Ak si to nezasluzi Simecka, co potom bolsevici a zdegenerovani plochozemci ako Blaha ci kapitan-blazon z Revucej polomadar Dankoci ?
O 3 dni vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
Rusko je ta najagresivnejsia imperialisticka diera, zdegenerovana 100 rocnym posobenim zlocineckej komunistickej ideologie !
Zaplatili uz Ruske spiny Slovakom skody sposobene 22 rocnou okupaciou a 22 rocnou devastaciou Slovenska ?
Ta spina komunisticka si neda pokoj ....
,,Za prísneho ateistu sa vyhlásil Robert Fico, keď sa v 80. rokoch uchádzal o členstvo vo vládnucej Komunistickej strane Československa.
„Zastávam prísne ateistické stanovisko,“ napísal v roku 1984 do životopisu, ktorý je súčasťou prihlášky do KSC.
Dokumenty su v Národnom archíve v Prahe, ktorý vedie databázu členov zlocineckej KSC pred rokom 1989.
Ta spina komunisticka si neda pokoj ....
,,Za prísneho ateistu sa vyhlásil Robert Fico, keď sa v 80. rokoch uchádzal o členstvo vo vládnucej Komunistickej strane Československa.
„Zastávam prísne ateistické stanovisko,“ napísal v roku 1984 do životopisu, ktorý je súčasťou prihlášky do KSC.
Dokumenty su v Národnom archíve v Prahe, ktorý vedie databázu členov zlocineckej KSC pred rokom 1989.
,,libtardi"...to su kto ? Stari Bolsevici SMERomafie v cele s bolsevikom Ficom, ,,vyrovnanym" s nabozenskou otazkou, bolsevici zdegenerovani materialistickou komunistickou ideologiou, ktoru nam chceli tlacili do hlav 40 rokov ???
Martin Pospisil ma jednoznacne pravdu - kto ma docinenia s vojnovymi zlocincami, nie je civilizovany clovek.
Rusko je ta najagresivnejsia imperialisticka diera, zdegenerovana 100 rocnym posobenim zlocineckej komunistickej ideologie
O 3 dni vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
Vie mi niekto dat adresu, kde tu nadaciu mozem financne podporit ?
Ked ju kritizuju plochozemci a bolsevici, musi byt OK !
a Rusi maju najrychlejsie hodinky na svete (Pabieda) !
Odporúčame