Apartheid a hrube porusovanie ludskych prav.To je sucasny stav na Slovensku.
Apartheid a hrube porusovanie ludskych prav.To je sucasny stav na Slovensku.
A ked uz bolo vsetkym jasne,ze rusov nikto nezastavi.....bum SNP...takto vedia slovaci bojovat.
Jedine co by sa dalo rusom vytknut je to,ze zachranili aj tvojich predkov.To robit nemali.
Teba okupuju doteraz.Ale opacna strana.
Ake vyrocie Vy pohrobkovia fasistov???Vy to nazyvate vyrocim zapredanci?Vase stare matere rusi oslobodzovali aby neskoncili roztrhane po nemcoch a vy tu oslavujete vyrocie?To uz je ake dno....
Nikdy sa nedam zaockovat neoverenou experimentalnou vakcinov,za ktoru nenesie dokonca ani vyrobca zodpovednost.Nikdy a ani z daleka nie som sam.
Ludia Vam na tu vakcinu aj tak kaslu.A dobre robia.
Takze sa nam vakcinky presunuli do sektoru beznych sluzieb.Ako ziskat noveho zakaznika?Ponukneme lepsiu a jednorazovu mnamku.Na to sa urcite par oviec chyti.
A mozem poprosit o postup ako to vypocitat?Dakujem.
Ked tak maly stat ako je Slovensko po roku prizna,ze posielalo do EMA nepravdive cisla,co uz taka Brazilia,ze?
V pravnom state by po takomto vyhlaseni nastupil zakon.
Komplet vsetci su v tom uz tak namoceny,ze pre nich existuje len jedna cesta.Urychlene dokoncit zacate,kym sa nedostavia prve benefity po ockovaniach.
4 piloti British Airways po smrti.Samozrejme,ze po ockovani.Je vysoko pravdepodobne,ze zanedlho zakazu stepenym ovciam lety nadobro a ako bonus k ich intelektu im ostane par rockov trapenia sa s vlastnym telom.Predtym zdravym.
No a teraz novinka z ostrovov pre zastepene ovce.Otazka casu kedy sa to zavedie vsade.Po prichode do UK bez ohladu na vakcinu,testy.....povinna karanta 8 dni,platena ovcou a test hned po prilete,druhy na dalsi den a posledny na osmy den.
Takze vakcinka je SLOBODA tupe stado.
Tri krat denne klacat pred univerzitou v ramci BLM a nepotrebuje zobrat.Ako bonus uz konvertoval na inu vieru.A vraj slovak.
A aktivista ide vsetkym priklafom,zije bez elektriny,vodu nepije z plastovych flias,vsade sa dopravuje peso,nema mobil,nepouziva chladnicku atd atd...
Proste tupy zmanipulovany zaostaly jedinec.
Som si isty,ze prave koli bezpecnosti tie okuliare neprevzal Putin original.
Odporúčame