"Členské štáty Európskej únie budú zelené všetky. Bez ohľadu na epidemiologickú situáciu".
Mysel oviec je uz natolko ovladana,ze neuvidia ani takuto absurditu.A potom nech mi niekto tvrdi,ze napr. program MK-Ultra je konspiracia....ved uz si z davom vytieraju verejne rite.


