Uz si len pockat kedy Rusko uplne vyluci dolar zo svojich obchodnych transakcii a zasmejeme sa:)))
Cim viac americania cez svojich otrokov v Europe zufalo tlacia na pílu,tym skor to bude.
To si potom v tom chaose na zapade na Krym nikto ani nespomenie.


