Tie uzasne respiratory nam dava zamestnavatel proti prasnosti a aj tak si ich nikto nedava.Dajte si to na tvar a tesni to ako palstove vedro.
Do roka slovakov polozi aj letny vanok a tato vlada to velmi dobre vie.Vedome Vas pomalicky zabijaju.
Mozno to vyznie naozaj hrubo ale inak to uz neviem napisat....Mozno to tak naozaj ma byt,nepricetny nasledovnici tohto sialenstva asi v novom systeme nie su ziadany no....ako inak sa chce mentalne posunut,ze?

