Samozrejme ze by nasli aj ineho,to ale nic nemeni na tom,ze by mal Carnogursky pri minimalnej moralke cusat.Zahojil seba a deticky a zo slusnosti by sa nemal ani ukazovat....
No lenze Carnogursky je trosku iny level a od roku 2015-2016 sa z neho stala hlasna truba globalistov na Slovensku.
Takze aj tak nepracuje pre narod!!!

