Premiér núka hru s vírusom: Viac si môžeme dovoliť, keď sa budeme pravidelne testovať
Priblizne tak,do toho zarataj zdravotnu starostlivost,benefity,vzdelavanie jednoducho vsetko bude podmienene testo/vakcinou a to LEN PRETO,ze sa slovenske ovce posrali od strachu,ze zbabelec vyhodi kazdeho z prace.Ovciam nikdy nenapadlo,ze by to bemohol urobit celoplosne.Radsej sa posrali od strachu a tupo sa vyhovaraju na jedbeho zbabelca.
Nie politici ale ludia si sami mozu za to ako ziju.Ked nebudu ovce ovcami,take nieco ako matovic sa nikdy do politiky ani nedostane.A to uz nepisem o kollarovi alebo dokonca prockovi.