Presne debil!!!!
Musim byt nacek alebo harabinovec....ina moznost neexistuje debil:))))))
Presne debil!!!!
Musim byt nacek alebo harabinovec....ina moznost neexistuje debil:))))))
:)))))))))
A to si zistil podla coho?
No len tolko,ze vikendove znackovanie oviec bol iba zaciatok.Ziadne ipatrenia sa neuvolnia a dovtedy Vas bufu krmit cislami,kym Vas opat strachom nedonutia na extra vakcinku.Predpripravu uz obsolvovalo tri miliony nemysliacich debilov.
A za vlastizradu sa zbabelec debilom prave ospravedlnil,takze vec je vybavena.
Stacili prve vety.matisak sa uz ani nesnazi kamuflovat svoj otrocky postoj.
Tri miliony debilov,posratych pri kazdej vyhrazke.
Tu volbu uz narod vykonal ak si si este nevsimol.
Ale jedno sa jej musi uznat.Vzdy Vam da dako najavo co sa blizi.Tentokrat cela v ciernom.
Vidis aj sam ze to ide uplne jednoducho.....
Nie zle napisane.K tym firmam a sefom...vzdy sa najdu firmy,ktore budu za ulavy alebo uplatky hoci vo forme zakazok,natvrdo vyzadovat vsetko co bude stat potrebovat a aj zamestnanci,co budu z rovnakeho dovodu vsetko do bodky plnit+mozno aj udavat.
A vidime ako stadovito sa slovaci spravaju.
Ale dobre napisane.
Pena okolo huby hned z rana.....co ty si za cloveka?:)
U mna zufalstvo nenejades predalmater,zato verejne obhajujes podvodnika,zbabelca a vlastizradcu.
Jaj aha,my sa bavime o nakaze...no tak to potom ano.
Verejne obhajujes podvodnika predalmater.
No jo....co ste si vypytali to aj dostanete.
Klasika,My za nic nemozeme to on.Ste vymlety....teda vacsina urcite.
Ovce.
V inom dnesnom clanku na Pravde sa pise o skoro 3000 pozitivnych za Piatok.
Dnes mate udajne 8000 z 800 000.
Tak ste uz ozaj tak vymlety na to Slovensku??
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/56741…
Toto mas cisla len za vcerajsok.
Este k tomu tvojmu koncu....10 000 na milion obyvatelov.Kolko je to percent????
A kedy sa vyhlasuje pandemia??
Odporúčame