Cas ukaze;)
Tazko tomu uverit,chapem.Uz sa tu dnes jedna taka predalmater ako Ty dnes rozplyval nad tym vasim nestastim:)))
Rado sa stalo.Nezabudni,Trump nas vsetkych oslobodi;)
Doteraz som Ta bral ako rozumnejsieho ale menim nazor.
Vraj rusky aeronet:DDDDD
predalmater,Ty vidis rusov aj v zrkadle:))))
Ano to si:) alebo Ta ,zaradit medzi uspesne testovane ovce?
Uz aj vrabce cvirikaju o tom videu co lame rekordy na YT.Oznacene hlasovacie listky a na Pravde staaaaaaaale nic,ani matisak nepise bludy....co sa stalo pisalkovia?
Vcelku chapem tvoje tupe stekanie otroku.Tvojich panov idu skrtit za gule a Ty si posrary z toho co
bude dalej:))
Statna elita USA velmi dobre vie,ze tato situacia skonci obcianskou vojnou.Aj napriek tomu sa pokusila sfalsovat volby-az tak jej zalezi na americanoch.
Tak to pozor....co sa tyka tohoto,tak zbabelec predviedol precedens.Opakovane nazyva cast populacie idiotmi,takze nevidim dovod byt voci nemu slusny.
Si ty ale hnusna biela rasisticka svina:)).....to budes mat asi po predkoch co?
Tak OBSE bolo prizvane k spolupraci:))))
Tak dolezite volby a ziadna ruska stopa???
No vystacia si tentokrat aj sami:))
Lekarka financne nacucnuta a na koroňa divadlo.Odobrat licenciu.
Dotrepe do diskusie dalsich co aj mater predaju za lacne zradlo....ako keby Vas tu uz nebolo dost;)
Tak budes skakat ako my piskame?
Nie!!!
nehoda
Odporúčame