Tak ty si aky jedinec....preco potom saso rozhadzuje dvackami za kazdy pozitivny nalez ked nejde o peniaze?
On na rozdiel od teba vidi kam to vsetko smeruje.
Tak ty si aky jedinec....preco potom saso rozhadzuje dvackami za kazdy pozitivny nalez ked nejde o peniaze?
On na rozdiel od teba vidi kam to vsetko smeruje.
Cele ten zvratok som necital ale jedna veta ma zarazila..
"Ak v USA nezačnú všetci nosiť rúška, môžu mať až pol milióna mŕtvych."
Ako prisli pisalkovia na Pravde na prave pol miliona???
Mne nevadi,ze Ty tam logiku nevidis.
K tomu zvysku asi tiez nebudes mat nic normalne vsak?
Hrdinu?Uz zacinate kadrovat svedkovia koronovi??
Pocitat vies?Tak si zrataj od Januara pocet umrti S covidom a nie NA covid.Mozes sa aj posrat a na pandemicke opatrenia to nie je.
Tak sa tu nehraj na ludomila negramotny troll.
Demokracia na slovensky sposob.Bud urobis co Ti prikazem alebo Ti zakazem ist z domu a nezaplatim Ti nic.Ze si platil dane aby som mohol byt politikom mi je ukradnute,moji predchodcovia si robili co chcu a nic sa im nestal tak co....
Prenecham ti svoju komplet celu....aj konzervy ti kupim.
Vyhlasenie nudzoveho stavu je protiustavne.A nepomoze im ani testovanie s uz vopred pozitivnym testom.Denne tisice pozitivnych a tie umrtia ked hned aj vsetky daju na koroňu tak nevychadzaju....
Chlapci rychlo vykopat jamu a schovat seba aj rodiny.Zabalit so sebou konzervy;)
Krvilacnym:))))))))
Jaaaaaaaj Sobota rano a Ty uz zase ides na svojej urovni:))))))
Ty nie si normalny,to ake poziadavky si kladiete?Na zaklade coho?
Pretoze aj on plati dane a odvody.Tak nech potom tie peniaze stat vrati.Preco by mal napr. on platit liecny takym ako si ty?
Zakaz vychadzania pretoze nebol niekto na teste....a toto ma oporu v zakone ked to nechcu nazvat karantena teda?
Berte to z toho lepsieho uhlu pohladu.Dnes vypnu domacnosti od prijmu na par tyzdnov len v par mestach.
Hlavy hore a rychlo do fronty a tesit sa z karanteny.
Budem Ta volat Boh.Pan vsetkeho....uz ked si sa sam vlozil do ulohy hovorcu naroda.
Politici vdaka ich vlastnej arongancii ukazuju ovciam aka nebezpecna je koroňa a na Slovensku urcite aj o tomto case,stado pevne stoji lajnu a caka na zasun do pusinky....co uz s Vami.
Zase si si ten moj koment prukrutil ako potrebujes.....pisal som o vytvorenom strachu,ktory ich k tej palicke doviedol.A to je podstatny rozdiel.
Politika by nemala byt ukradnuta nikomu,moj nazor.
Ten clanok nemal ponukat riesenie.
A co sa tyka tejto vlady,tak schvalovat rozhodnutia ako.... do 50 ludi ano ale 51 uz nie a pod. moze uz len naozaj mentalne retardovany jedinec.
Samotne odmenovanie 20 eurami za kazdy pozitivny test je absolutne nelogicke mrhanie statnych penazi.To by na Slovensku nebol az taky problem.Ovela vacsi problem je fakt,ze takto odmenovany ludia su silna motivacia pre zvysok.Podriad sa systemu a dame ti peniazky.Hned ako sa podriadi vacsina vam tie peniazky aj tak zoberu.No a kedze slovaci ako celok dokazu aj nemozne,pripravte sa na rychle a tvrde totalne ochocenie.....zdravo mysliacu cast populacie uprimne lutujem.
Odporúčame