Podobne ako redaktorka BBC,ktora informovala o utokoch na WTC 15 minut pred zaciatkom divadla.
Podobne ako redaktorka BBC,ktora informovala o utokoch na WTC 15 minut pred zaciatkom divadla.
Pamätas na prieskum clintonova-trump tesne pred volbami?
Kolko vtedy davali clintonke?
Aky Slovan?
Capitals sa teraz junaci volaju nie?Mozno preto cely tim;)
No vidis a presne o tomto to je.Toto su informacie z tvojej milovanej ameriky nie z nenavideneho Ruska.
Tak si uz vyber stranu konecne:)))
Vsetkych a vsetko zatvorit a ruska supnut na 50€ za kus,nech vie slovac o com ta koroňa je....
Je mi luto starsich ludi,ktory na toto doplatia ale ludstvo si taketo zaobchadzanie vyslovene vypytalo.
Hej:DDDDDD
Elita predsa nebude cikat do zachoda:DDDDDD
Viem ako si to myslel.Toto nie je len o koroňi.Ale to je typicke pre dav.Ludia zleniveli,odmietaju prijmat informacie,zameriavaju sa na konzum.
Mas pravdu aj v tom,ze su slovaci oproti inym krajinam mimo.V Sev.Irsku pouziva ruska mozno 70% populacie ale nikto si nedovoli ale absolutne nikto,co i len ceknut na ten zvysok co ho nepouziva.Jednoducho bolo jasne povedane,kto chce nech nosi,kto nechce tak nie.A respektuju to vsetci.Vy sa zacinate udavat na povel zbabelca.
PS: Pre trollov,co by chceli skusit dake cisla z UK,najprv sa treba prist pozriet a potom trepat cisla z medii.
Nepoucujem predalmater...napisal som svoj nazor,to je rozdiel.
Takze v podstate lepsi moj zlodej ako zlodej niekoho ineho,tak si to myslel?
Koroňa je realna ale smrtiaca pandemia uz nie.No ale to ovciam nevysvetlis.Pochopia az ked to pocitia no a to uz bude pravdaze neskoro.
Jaaaaaaaj :))))))))))))
Dnes rano sa tu normalne zabavam:))
Zacali ale mikasovi sa tam zasekla hlava tak museli najst alternativne riesenie.
No pri kollarovi by som si to urcite nemohol dovolit:)))))
Rec je o ruskej vakcine,nie od biľa gejtsa-virologa,ktory sa zivil predajom softveru.
Troll naj7 uz urcite zobre ma ulici o vakcinu.daky sabaka mu to dnes rano odporucil aj handrou na hube.
:))))))
mikas ani nevedel,ze poslanci maju buffet a kollar tvrdi,ze do bufetu sa nedostane nikto z ulice lebo poslanci sa dostavaju do budovy teleportacnym zariadenim....
A toto je politicka uroven na Slovensku:))))))
Odporúčame