+++++
:))))))))
A vsade budu stat policajti s pasmom v dlzke sto metrov a jeden centimeter aby to nemali tak komplikovane.
+++++
:))))))))
A vsade budu stat policajti s pasmom v dlzke sto metrov a jeden centimeter aby to nemali tak komplikovane.
Zvycajne blogy necitam a na Pravde uz tobôz nie ale jeden postreh by som rad vlozil.
Autorka ma spravne smerovanie ale jedna vec mi je zahadou.
Autorka v clanku strucne a velmi jemne popisuje proces,na ktory aleternativa siriaca hoaxy upozornuje uz roky.Takze sa vnuka otazka-kedy sa uz konecne najde odvaha u beznych ludi aj tu na Pravde a zacnu konecne pisat pravdivo a priamo?
Ved predsa taketo rozhodnutia ake predvadza tato vlada musia mat hlbsiu pricinu ako covid.....je chybou cakat na dalsiu fazu a po funuse o nej napisat tak krute kriticky clanok.Velmi rychlo sa totiz moze stat,ze v dalsej faze sa uz pisat nebude moct!!
A Ja ze si expert na virusy a globalnu politiku a hla,ono je to expert aj v technickych oblastiach;)
Urcite a hlavne ked sa bavime o najsmrtelnejsej pandemii,vsak koroňa ma na triku aj dinosaury....
Tak uz vam dali kazdemu voditko v dlzke sto metrov od domu....teda,slovensky narod vzdy prekvapi.S cim vas nakrmia nabuduce?
Pozitivny na koroňu by bol aj vyter z riti.A 20 euracov za kazdy,preco nie?
Omyl,praveze to pride do stavu,ked si bez testu robotu nenajdes.Vzdy sa najde par firiem,co s tym zacnu a potom uz len domino efekt.
Aspon budete mat presnejsi ukazatel toho,kolko v skutocnosti zije na Slovensku,co sa zo strachu nechaju ochocit.
Hlavne mladez,vysokovzdelana mladez....
Rozhodovalo sa ci sa prijme take alebo take opatrenie.No a dohodlo sa,ze sa prijmu obidve.....dobre Vas valcuju:DDDDDD
Noze este porozpravaj kolko ludi tu umiera.Z tej zatuchnutej miestnosti v ktorej travis vacsinu svojho zivota a pises zvratky toho musis vidiet ukrutne mnoho!!
Keby svine nezozrali toho netopiera tak nemusela byt ani prva vlna.....tak si to myslel nie??:)))
Na Slovensku zomieraju ludia na vyliecitelne choroby od prevratu.Vtedy sa ani tebe este nesnivalo a dakej koroni tak netrep.90% ludi ma padnut na hubu,pretoze politici nechcu efektivne ochranit zvysnych 10%????
A to ty si co za cudo?
Si predstav aky sprosty musia byt v tom UK,ked media podsuvaju take cisla kazdy den,ze by sa ti z toho zatocila hlavicka a nie a nie vsetko zavriet.To su ale hlupaci co?
Ja sa normalne cudujem vsetkym svedkom koronoidnym...za tu dobu co tu sirite paniku a strach ste uz mohli mat vykopane bunkre v hlbke sto metrov aj desat krat...
Chce sa niekto nechat zavriet na pol roka,nech sa paci.Chce niekto super vakcinu,nech sa paci,chce byt niekto bez prace,bude.Chce niekto dozit s handrou na hube-nech sa paci,dostat aj so slovenskym logom...
Naco tolko dristov kazdy den...
16 tisic rocne prispeje kazdy obcan....viac ako zarobi za ten rok polovica naroda.
Aha a zachranit ta ma handra na hube a dvojmetrove rozostupy napr. na luke,tak??
Ironia ze prave Ty nazyvas inych idiotmi.
Predalmater,keby si cital poriadne,tak by si si vsimol,ze som hned napisal ze neviem a preto sa pytam.Namiesto odpovedi si vygrcol to najmudrejsie co je mozne z teba dostat.
Pozri neponahlaj sa s odpovedou,kludne si koment precitaj aj sest krat a potom v klude odpis k veci.Ak ani tak nebudes blizsie k poznaniu,tak slusne napis a viem to napisat aj v tvojej reci.No a uz chod obtazovat niekoho ineho.
Skor mi to pride ako finalna faza.
To nie,to netvrdim.Pobavila ma ta pasaz o tom ako chape aj ine nazory,to je cele...
https://www.facebook.com/108649447959/posts/…
Na velepsenie nalady:)
Odporúčame