Polovica slovakov moze porovnavat dva socialne systemy....socializmus a "demomraticky" kapitalizmus pretoze v jednom zili a v druhom ziju.Preto ta nespokojnost so zapadnymi hodnotami.
To ze neziskovky zasahuju do riadenia statu a su financovane zo zahranicia za tymto ucelom dokazuje pritomnost caputovej v prezid.palaci.To je fakt a nie konspiracia.Cim viac ludi nazvu media konspiratormi,tym spokojnejsi budem Ja osobne.


