Krajiny V4 podpisali ekonomicku spolupracu.Myslel som si ze ako clenovia EU uz takuto spolupracu davno podpisali.Preco prave V4?O aky typ dohody ide?Ake negativa to moze do buducna priniest a ake povinnosti z toho pre Slovensko plynu?
Hustia do vas (a uspesne) koroňu a popri tom zbavuju Slovensko toho zbytku suverenity co mu ostalo.Smutne.


