No tak som tvoj odkaz prebehol.Naozaj vela odbornikov a vies co je na tom divne?Ani jeden z tych odbornikov nespomenul rizika nosenia rusok.Konkretne aky ma dopad na tvoj organizmus vdychovanie CO2.
Nepodsuvaj mi sem taketo clanky,na internete je dost materialu,kde sa tato problematika rozobera dokladnejsie,aj vypovede smelsich lekarov.


