Milí Slováci, až príliš podceňujete nosenie rúšok!
Som rad,ze reagujete prave Vy.Akym sposobom to vlastne pomahate otvarat ludom oci?Nedokazete alebo nechcete napisat otvorene o com je cele toto divadlo uz ked mate moznost?Preco ste nereagovali ohladom tej informacie o vakcinach a aky dopad to bude mat na populaciu?
Kazdy kto si da handru na usta a bude si mysliet,ze chrani seba alebo ostatnych proti chripkovemu virusu bude pre mna ovecka.Materialov a odbornych clankov je neurekom.
Ale ak Vas to potesi,super clanok.Ak som to pochopil spravne,tak radite obcanov ruska inak sa matovic nahneva a bude vystrajat este viac.V skratke,obcania neprovokujte,nemyslite a pocuvajte.