Podla teba potrebuje Sliac rekonstrukciu?
Vlada styroch mafianov otroci pre demokratov.Skor tam hladaj pricinu.
Uz len cakam kedy po Covid-19 pomenuju v Braaaatislave dajaku ulicu alebo most.
Nooo podla komentarov je evidentne ze slovac vidi stale cierno-bielo.
Ako to ze nemaju na papulkach ruska ked sa rozpravaju?Ktora ovca posr.ata z korony bude vediet odpovedat??:)
Treba pockat do volieb v USA.Potom sa to zacne cistit aj na Slovensku.Sice ich pozatvaraju za "malickosti" ale uz len preto ze svojou debilitou narusaju urcity proces si to vyzeru.
No na zklade upravenej threemy ziadny senat spravodlivo nerozhodne.
Ozaj a co bude ohladom vztahu zabijaka chodcov s tou babenkou co mu bafkala
Aj to bolo v threeme nie?
Nereaguj na chlapca.Je to jeho praca,bohuzial.
Teraz komu,adeptov je z obidvoch stran neurekom.
Daj tomu cas.Keby to bolo tak ako pise,uz by verdikt bol.
Vsetko je len tak ako ty pises.Kocner objednal koli clanku cez babenku ktora bafkala lipsicovi:))))
Jednoduchy si teda dost.
Pride mi to ako hadka lipsica s moderatorom o mierumilovnosti majdanu:))
Alebo ked liberalne deti tvrdili ze soros neexistuje:)
Vsetko su to len konspiracie....verim,ze si slusny clovek,ktory ma zaujem o to aby sa na Slovensku zilo lepsie ale vravi sa iniciativny blbec je horsi ako triedny nepriatel.Presne tvoj pripad.
No a teba nepresvedcia ani fakty,az tsk si nacucnuty na tu zberbu nula:))
Odporúčame