Taka mala rada pre redaktorov Pravdy.Pred tym nez zacnete vytvarat iluziu masovych protestov proti lukasenkovi,zabezpecte vypadok internetu aspon na mesiac.Inteligentnejsi si uz iste vsimli,ze masove protesty naozaj su ale za zachovanie stavajucej vlady.Je toho plny internet....nerobte zo seba az takych uboziakov,aj ked Vam za to platia.Predsa len,kazdy by mal mat aspon stipku hrdosti.


