Inak ma do Iránu nedostanú. :D
Inak ma do Iránu nedostanú. :D
čo už zase rukujeme? :D
ani nepohne.. je to dohodnuté.
o akej vojne to táraš? toto je ŠVO a teroristické útoky treba tvrdo odmeniť.
Iránsky terorizmus treba tvrdo potlačiť. Odveta za iránske teroristické útoky bude zničujúca.
netliap.. toto je čistý iránsky terorizmus.
Jediné, čo je na tomto pozitívne, je kvílenie rusoidov...
keď sa bránila ukrajina tak ste tu vypisovali o odvete.. tak aj teraz ide odvetu.
Irán útočí? treba odvetu.
Zaujimave... Trump vrazdi po celom svete a aj tak ma vacsiu podporu ako jeho mopslik Roberto.
Ked Iran utoci, treba silnu odvetu zapadu
Samozrejme.. .aj Ukrajna aj Irán sú napadnuté krajiny.. takže keď tu roky kydá na Ukrajinu, ktorá sa bráni agresii.. musí začať kydať aj na Irán, ktorý sa bráni agresii. Lebo je objektívny a nie sviňa.
aj tu píšu, že loď Irán nezasiahol.
Mal by si teraz začať kydať na Irán, ako kydáš na Ukrajinu.. veď si objektívny. :D
Par dni spat tam demonstrovali stotisice ludi proti rezimu. To su tie davy.
Takto vyzera to rusoidne mensie zlo.
Iran utoci na americke zakladne? Odveta USA bude znicujuca.
Ze kedy zacne? Zatial rus len obdadzuje uzemia
Trump je taky mierotvorca ako nas robert ani naboj ukrajine. Plna huba prazdnych slov a skutky uplne ine.. preto je trump pre fica taky vzor
Odporúčame