mečiara a spol, teraz máme fica a spol.
mečiara a spol, teraz máme fica a spol.
Orbán už musí byť fakt zúfalý, keď takto zhabe ako zlodej peniaze inej krajiny. Teší nás, že o 2-3 mesiace už nebude mať fico v škodení EU partnera.
suroblb kde si. iní dávajú stále hatricky a náše jurodrevo len 2 góly a asistenciu. :D :D
Radšej my ako čína a rus.
za smerákov v 2019 sa rozkradlo 16,5% DPH, matovič to stiahol na 10,5% a teraz je to zase na úrovni 16,5% možno viac predpokladám keďže sa vybralo o 1,8 miliardy menej. Takto sa pracuje pre občana.
V porovnani s takym bartekom alebo kali mladsim ano.
Fico kedysi hovoril Mečiarovi, že by musel žiť ako korytnačka 300 rokov aby zarobil na mečiarovu Elektru... no a teraz mečiar žije ako korytnačka a na fica sa v zlodejine nechytá.
v koalícii by patrili k tým lepším. :D ja keď vidím v diskusii Jarjabeka, rozmýšľam, že čo on kedy urobil? :D
si sa pomýlelo či to schválne? :D
Zaujímavé ticho je okolo kalináka, ktorý podpísal ako minister Strnadovi zákazky za 60 miliárd EUR a kalimu za to chodí od Strnada do jeho firmy mesačne pekne mastná suma.
to preto je taký ficov kamarát, lebo sú rovnaké hovädá. :D
pred voľbami fico niečo sľuboval. .okrem iného nesplneného napríklad toto: ani náboj Ukrajine a že zmluvu s USA roztrhá... Ukrajine dodávame každý rok viac ako Naď za 3,5 roka dal a o zmluve už deň po voľbách ani slovko. :D :D :D
Naši ľudia sú nedotknuteľní.... a ak mohli byť dotknuteľní tak sa zmenili zákony aby nemohli byť trestaní... a ak náhodou boli odsúdení, tak pri krádeži 6 miliónov dostanú pokutu 2,7 milióna... a takto si tu žijeme, treba viac konsolidovať lebo oni potrebujú nové haciendy a slajády.
zúfalci, roberto a celá jeho neschopná vláda...
Nedali orbimu podiel?
Je ine drzat vo vazbe policajtov. Ktori vysetrovali vysoku koropciu a drzat tam tych ktorych za korupciu vysetrovali.
Co robili? Buchali dverami a neumoznili im citat knihu? Za to ich hascak a gaspar chcu ... odstranit
Problem je len to ze ked ich drzia mimo sluzbu, vysetruje sa 200 eurova korupcia a stotisicova nie.
Odporúčame