Ze kedy zacne? Zatial rus len obdadzuje uzemia
Ze kedy zacne? Zatial rus len obdadzuje uzemia
Trump je taky mierotvorca ako nas robert ani naboj ukrajine. Plna huba prazdnych slov a skutky uplne ine.. preto je trump pre fica taky vzor
Aspon ze nevyhrala Kamala. Vsetci rusoidi trumpa oslavovali rovnako ako v 2016... dlho vam to nezostalo.. rovnako ako v 2016. :)
Nie, do vojny vstupili po utoku na Pearl Harbor Japoncami.
ale ako hovoria rusoidi... ak Irán zareaguje bude zo strany USA a Izraelu odveta.
robert si z nich zobral príklad a naháňa deti na svoje politické akcie ako sliepky do kurínca.
Dôveryhodný nie je ani jeden. Peťo je len najmenej nedôveryhodný.
najskôr musí ukončiť aj túto vojnu a potom už určite.
to sa hádam aj Trump vzdá.
po smrti dostanú 20 panien. :D
podľa záberu dopadla raketa za barák.
za tie životy čo zobral má miestečko v pekle rezervované.
Panika, orbán končí a toto sú posledné zúfalé kroky.
to akože rus vyhynie?
s čím ty tu kávu miešaš. :D
ty si ako posledný mohykán, ale vysoko retardovaný... celý svet vie, že Putin na Ukrajinu nezaútočil pre nejakú menšinu ale kvôli geopolitike. Už to otvorene hovoria aj Rusi, len naši mentáli rusoidní stále veria rozprávkam.
a keby tam žila menšina tak potom kľudne môžu Irán napadnúť? tieto rusoidné sra.čky si nechaj pre jendobunkovcov.
aj 4 svetová.
nie je dôvod.
Odporúčame