Aspon nechliapu v parlamente ako nasi statnici. :)
Aspon nechliapu v parlamente ako nasi statnici. :)
Lebo je to foto satana. :) ty na druhej strane pri ficovej fotke poklaknes a modlis sa. :)
A cernak za ministra spravodlivosti... ti politici koalicie nemaju kožu na tvari.
To zase bude smerackeho kvikotu.... ci ich odsudia alebo nie.
Akych 22 miliard kto nechce vyuctovat? Vsak vsetky podklady, zdroje a nastroje ma k dispozicii vlada - ale 2 roky nahanali simeckovu mamu.
Fico dostava preplesky na vsetky strany tak mu nezostava nic ine len steklit videjkami.
Nezohnuto robert rozkrada nase dane ... 😃 ale to raz skonci.
Kazdy na svete niekedy klamal.
Fico uz na plnu hubu hovori, ze tie upravy trestneho zakona nie su v zaujme obcana ale v zaujme fica a jeho skupiny.
Ked sledujem fica, som vdacny ze sme v EU, ktora nas pred nim dokaze ochranit.
Ano a este hlasovania na infovojne. :)
Ten kto sa vracia bojuje za tím.
Bartek má výhodu.. môže robiť čo chce.. ten keby sa dostal do basy.. a zohne sa v umývarke pre mydlo.. všetci utečú. :D :D
Fico prehráva na každom kroku.. a aj dnes.. vyhralo Slovensko s Fínmi.. :D
Dobre nás ten Kanaďan pripravil.. Aj Országha. A čo je najlepšie, PÁN TRÉNER Országh dal to toho kanaďovho systému slovenskú náturu... a tu je výsledok.
tak si ten zápas pozri ešte raz. pri 60% šancí boj juraj a jeho hra s pukom.. bol topka aj medzi fínmi. a ano, ak by hlavaj nezachytal bol by to iný zápas. preto som napísal, že Hlavaj je jediný, ktorý predčil Juraja.
sám musíš uznať, že hráči z NHL hrali o triedu lepšie.. ale bojoval celý tím.
ako ho obral? juraj hrať nemohol...
ty si stelesnením hlúposti.. už si v kúte?
všetci bojovali a vyhrali.
Odporúčame