Kvôli ukrajinskej paľbe sa ocitlo viac ako 220-tisíc odberateľov v ruskej Belgorodskej oblasti bez dodávok elektrického prúdu
toto je odveta
Kvôli ukrajinskej paľbe sa ocitlo viac ako 220-tisíc odberateľov v ruskej Belgorodskej oblasti bez dodávok elektrického prúdu
toto je odveta
Oni už kradnú oficiálne s pečiatkou.
Najviac sa mi páči, ako Taraby vyhodil desiatky alebo stovky dohodárov, ktorí zarábali pár eur a dohodil kšefty svojim známym za milióny. :D :D :D
ovce spapali seno a je dobre.
nevykopol, chmelár odišiel. Bolo mu z roba na grc.
Dalsia facka robertovi... uz ho prepleskuju aj jeho vlastni.
Aspon nechliapu v parlamente ako nasi statnici. :)
Lebo je to foto satana. :) ty na druhej strane pri ficovej fotke poklaknes a modlis sa. :)
A cernak za ministra spravodlivosti... ti politici koalicie nemaju kožu na tvari.
To zase bude smerackeho kvikotu.... ci ich odsudia alebo nie.
Akych 22 miliard kto nechce vyuctovat? Vsak vsetky podklady, zdroje a nastroje ma k dispozicii vlada - ale 2 roky nahanali simeckovu mamu.
Fico dostava preplesky na vsetky strany tak mu nezostava nic ine len steklit videjkami.
Nezohnuto robert rozkrada nase dane ... 😃 ale to raz skonci.
Kazdy na svete niekedy klamal.
Fico uz na plnu hubu hovori, ze tie upravy trestneho zakona nie su v zaujme obcana ale v zaujme fica a jeho skupiny.
Ked sledujem fica, som vdacny ze sme v EU, ktora nas pred nim dokaze ochranit.
Ano a este hlasovania na infovojne. :)
Ten kto sa vracia bojuje za tím.
Bartek má výhodu.. môže robiť čo chce.. ten keby sa dostal do basy.. a zohne sa v umývarke pre mydlo.. všetci utečú. :D :D
Fico prehráva na každom kroku.. a aj dnes.. vyhralo Slovensko s Fínmi.. :D
Dobre nás ten Kanaďan pripravil.. Aj Országha. A čo je najlepšie, PÁN TRÉNER Országh dal to toho kanaďovho systému slovenskú náturu... a tu je výsledok.
Odporúčame