Juraj nie je len útočník. on je tvorca hry.
Juraj nie je len útočník. on je tvorca hry.
jedno hovienko robí surovova.. ale aj teba musí zem stroviť. :D
choď sa hanbiť do kúta, rok tu hejtuješ a zostal si hlúpym oslíkom.. .
no keď parlament schváli, že to spolkom prísluší, tak budú vydávať zákony.
a občania EU volia svojich zástupcov do EU.
môžu skúsiť. :D :D
naši zástupcovia, ktorých sme tam zvolili.. rovnako ako my volíme parlament a ten dáva dôveru vláde...
Už to začína... našťastie to je za hranicami, tam to už robert neututle....
žumpa s fantozzim bude robi 10 miliardové deficity bez fondov.
Kde býva Santusová? neviem.. tak jej podpáľme auto a keď sa vystrčí z okna, tak to zistíme... toto je to Vaše podpálenie auta gašparomafiáni.. zostrihané nahrávky... preto prehrávate súdy jeden za druhým...
včelárov si volí národ? vy dávate hlupotu stále na vyššiu úroveň. :D :D :D
netáraj, robert tiež chodil žalovať do bruselu.. :D
Možno už ficove ovce začnú chápať, že to čo robí robo je proti občanom.
česi nemajú taký problém s korupciou ako my...
treba už túto vládnu sebranku zastaviť aby nerobili ďalšie škody..
ty truľko, ale parlament určuje podmienky - zákony a minister vnútra buduje policajný zbor, súčasný minster policajný zbor rozložil a na to poukazuje už aj GP a za ďalšie, podľa ústavy sa vláda zodpovedá parlamentu, ale tu je to prekrútené a robert riadi parlament... tak sa nehraj na debilka a vnímaj realitu.
vy truľkovia radšej necháte mafiánov a vrahov oslobodíte, vrátane Gašpara, ako by ste priznali, že ste to pohnojili.
zámer novely je jasný a zrejmý... za toto majú byť postavení pred múr ako v číne.. podporovať zločin a mafiu zákonom? špiny ste.
všetci ho majú u zadnice. :D
prečo neinformovali? no lebo to je to jedna veľká fraška pre ovce. Potrebujú témy aby ovce udržali v košiari... a tém ubúda. Zlyhaní pribúda.
Odporúčame