veru, nech nikam neuteká hlavne po voľbách.
veru, nech nikam neuteká hlavne po voľbách.
antikristoficovu nohu... :D
je možné, že je za to platený...
ja som dostal 115 € energopomoc.. a energie mi zdvihli o 25 eur mesačne. :D takže za 3 mesiacie je to 75 €, čo ma skoro položilo ale fico ma zachránil a ešte mi poslal 40 € naviac. :D toto do konca života nezabudnem. Alah mu to odplatí.
Neviem si pomôcť.. ale všetci traja na tej foto.. akoby hovorili telom.. a čakajú... to čo by dostali v číne pri múre..
V januári medzimesačná potravinová inflácia 2,5%.. ale takáč teraz netočil videjká
takže to ten heger pripravil dobre. :D
toto je nič.. keď skončia o necelé 2 roky treba sa pozrieť ako kalinák pouzatváral obchody so sebou a svojimi partnermi za desiatky miliárd..
Vždy keď bolo treba urobiť hanbu, poslali sme toho "najschopnejšieho". Teraz sa nazýva robert. :D
a tiež nie je možné, aby sme potraviny, v ktorých nie sme sebestační sme mali 2x alebo 3x lacnejšie ako ich vyprodukujú naši poľnohospodári..
takže už nielen Putin a Trump ale aj Babiš a Stocker ho maju za užitočného idiotka. :D:D :D
to urobili sebe na mieru...
Musela niečo dať, tak dala.. bolo jej to prikázané.
Tak si to zhrňme:
v 1 rade za to môže EU
v 2 rade za to môže Nemecko
v 3 rade za to môže Matovič, Heger, Odro
v 4 rade za to môžu liberáli a progresívci
v 5 rade za to môže Čaputová a Kiska
v 6 rade za to môže Radičová, Dzurinda a Mikloš
a máličko, ale úplne máličko a takmer bez vplyvu za to môže robert fico a jeho 15 rokov ktoré tu vládne.
nalejme si čistého vína, bez roberta by Slovensko už nebolo Slovensko.
Gaspar, nezabudni citat postu nech potom nenariekas ako sutaj ked ta odsudia. : D
Robertova mimovladka jednota dochodcov take symy dostava kazdy rok. Ale to urcite vies ved si mimovladkar
Nervozita stupa, gaspar smeruje na sud. Treba odvadzat pozornost
A ten chalan ako sa vysvihol z osobitnej na karlovu univerzitu a oxford.
Treba si vsimnut, ze vsetky gasparove tlacovky su len fabulacie pre plebs.
Odporúčame