a bolo dohodnuté aby sa nemedializovalo?
takže lipšic zariadil aby žilinka nesfalšoval údaje ktoré má? tak to je dobre, tak to má byť.
Podľa ficoidných mimovládok Lipšic donútil žilinku aby nesfalšoval údaje ktoré prezentoval, ako od neho žiadal robert mafián toho času premiér. Vzhľadom na túto skutočnosť lipšicovi Ďakujeme.
možno zasahovali v prospech roberta.. veď robert bol zaplatený trumpovým poradcom.
zase plačkáš.. a popieraš realitu.. vy z mimovládok budete stále len fabulovať. :D :D :D
hádam použije a vy to podporíte.. veď keď ju používal pri smeráckych korupčníkoch a zlodejoch tak ste chrochtali blahom.
robert sa bojí čo ešte príde zo spisov epsteina. :D
lebo sa nedal robertom korumpovať... to sú tie vaše štandardné hodnoty. :D
články nikomu neprekážajú, problém je to o čom píšu.
Ufňukaný komunista, klamár a primitívny hulvát prepojený s mafiou znamená, že žilinka je najlepší GP?
Ešte veľa špiny sa ovečky dozviete... no a potom treba popierať že to nicholson, gruzínec, opozícia.
ale smeruje to k tomu... :D
my exekutívnu moc nemáme... je to celé pomýlené... vláda sa má zodpovedať parlamentu, ale realita je taká, že premiér ovláda parlament.
ešte stále danko tvrdí, že toto je to najlepšie? :D
Robert dostal preplesk ako hrom.. ukázalo sa že je to manipulatívna, skorumpovaná mafiánska nečistota v prospech "ich"...
a koľko dostal robert za hru rozbíjanie EU? či to bude až v ďalších dieloch? :D
takže všetci majú kryť ficove klamstvá... doma všetko v poriadku?
Odporúčame