Da sa predpokladat Ze jeho podpora v poslednom obdobi prudko vzrstla, znasobila sa minimalne 5 nasobne, z 0.1% na cca 0,5%. Uz si ho pri volbach mozno aj vsimneme.
Da sa predpokladat Ze jeho podpora v poslednom obdobi prudko vzrstla, znasobila sa minimalne 5 nasobne, z 0.1% na cca 0,5%. Uz si ho pri volbach mozno aj vsimneme.
Para obhajca mafianov.. hrubokrkych aj tych v kravatach. Tu sa spamataju aj bezni ficoidi. Ti najsprostejsi nevnimaju co sa deje
Spiny sa ani netaja tym ze robia vsetko pre ochranu svojej nedotknutelnidti... vedia co ich caka a coho sa maju obavat.
Posledne zufale vykriky.
Okrem Raza by mali vsetci na cele s robom odstupit. A konecne urobit nieco pozitivne pre narod.
Aha ho.. narodovca ruskieho. :) :)
Smer ma dokonca 3 S.. naglas to interpoolu. :)
A potom bude moralizovat, ze si mladi nevazia dochodcov... :)
V zlodeinach a skodach Slovensku... mu veru nesiahal ani po clenky.
Dobu si zadpal ty... to sa hovorilo v 90tych rokoch. :)
Im staci ked fico natoci videjko, oni klaknu a s prekrizenymi rukami to pocuvaju ako na omsi slovo bozie.
Bartek je taká bezvýznamná, mentálne poslabšia ficova čivava... užitočný dvojidiotko.
ako šutaj. :D
dezolé si našlo nového ficovho nepriateľa - GP.. a je to tak dobre, fico dostáva direkty, som zvedavý koľko ich ustojí.
nemala by konať polícia a ubok? šutaj to akosi nezvláda, asi nechce obviniť svojich.
čože tak plačkáš..
tento magor čo je v súčasnosti na pozícii premiér SR všetko čo domrvil hádže na EU. preto stále kritizuje EU, lebo domrvil všetko.. jeho chudobní voliči si ten pas ktorým sa chváli ani nevideli a je im zbytočný, lebo do obchodu na potraviny po záruke ho netreba.
teraz už aj GP škodí a robí zle.. prezident je ficova podržtaška, ten neškodí a nerobí zle. :D
Podľa ústavy, premiér riadi vládu a zodpovedá sa parlamentu.. v realtie premiér riadi parlament a vo vláde si každýk robí čo chce...
Úpadok, dekadencia, hlavne že majú kravatu.
Odporúčame